League of Angels III [SOI] Many GEOs
En Son Yazılar

Video Çekme Programları

Oyunlarda kullanabileceğiniz, 10 adet ücretsiz video çekme programının listesini aşağıda bulabilirsiniz.

10) Overwolf

Overwolf, birçok uygulamayı içinde barındıran oyuncu platformudur. Skype, steam, oyun programları, browser gibi özellikleri içinde olan bu programda oyun içi görüntü yakalama ve video çekme özelliği de mevcuttur.

İndirmek için: http://www.overwolf.com/

9) Movavi

Movavi tamamı ile video için yaratılmış bir programdır. 50 ülkede sekiz milyon kişi ve şirket tarafından kullanılan bu programda desteklenen multimedya formatları ve kodları anlamında en geniş listelerden biridir.

İndirmek için: http://www.movavi.com/game-capture/

8) Xfire

 Xfire içinde bir çok özellik barındıran oyuncu programıdır. Xfire, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz, onların hangi oyunu hangi sunucuda olduğunu görebildiğiniz, video çekme vb. özelliklerine sahiptir.

İndirmek için: http://tr.xfire.com/

7) Fraps

Fraps, birçoğunuzun yakından tanıdığı ve bildiği oyun için, hatta en çok Counter-Strike için kullandığınız video çekme programıdır. Basit ve fazla ağır olmayan bu programda rahatlıkla video çekebilirsiniz.

İndirmek için: http://www.fraps.com/

6) Loilo

Loilo, yüksek performansta, istediğiniz oyunda video çekmenizi sağlayan oldukça kolay bir programdır.

İndirmek için: http://loilo.tv/en/product/game_recorder

5) Epic Rewind

EpicRewind, diğerleri gibi tamamen video için hazırlanmıştır. Ücretsiz sistemiyle, ücretli sistemi arasında birkaç fark bulunmaktadır.

İndirmek için: http://epicrewind.com/downloads.php

4) Mirilis

Mirilis, yüksek kalitede birçok ayrı programıyla bilinmektedir. Farklı tarzda ve farklı işler için ayrılan bu programlardan kendinize ait olanı seçmek sizin elinizde.

İndirmek için: https://mirillis.com/en/downloads/downloads.html

3) Open Broadcaster Software

Open Broadcaster Software, yani bildiğiniz kısa adıyla OBS, genellikle stream için kullanılmaktadır. Twitch gibi anlık yayınlarda size yardımcı olan bu programda aynı zamanda oyun görüntüsü de kaydedebiliyorsunuz. Oldukça basit ve overlay sistemiyle de kayıt alan bu program kullanışlı olmasıyla birlikte herhangi bir ücretli üyeliği de bulunmamaktadır.

İndirmek için: https://obsproject.com/

2) Razer Game Booster

Razer’ın özel programı olan Razer Game Booster, yüksek fps ile kayıt almanızı sağlıyor. Kendisine ait paneli ile sizlere keyifli kayıtlar yaşatacaktır.

İndirmek için: http://www.razerzone.com/cortex/game-booster

1) Grabilla

 Grabilla video ve görüntü kayıtlarıyla bilinen bir programdır. Başka herhangi bir paneli olmayan oldukça kullanışlı olan bu programda rahatlıkla kayıt alabilirsiniz.

İndirmek için: http://grabilla.com/

İlginizi Çekebilir

FIFA20 satın al

Uygun Fiyata FIFA 20 Satın Al

EA SPORTS FIFA 2020 futbol oyunu 24 Eylül 2019’da PC, PS4, XBOX ve Nintendo Switch …

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.