Öne Çıkanlar:

SPOR TOTO SÜPER LİG FIFA 15’TE YER ALACAK

Electronic Arts Türkiye resmi sayfalarından bugün yapılan açıklama ile FIFA 2015 oyununda tüm Spor Toto Süper Ligi kulüplerinin yer alacağı açıklandı. Duyuru metnini ve videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

spor toto süper lig fifa 15

EA, Türkiye SüperLig kulüplerinin FIFA 15’e geleceğini duyuruyor

Electronic Arts bu yıl, 18 Türkiye SüperLig kulübünün, Eylül 2014’te piyasaya çıkacak olan yeni FIFA 15’te yer alacağını açıklamaktan gurur duymaktadır.

Son birkaç yılda, en yoğun ve sık gelen taraftar talebi, Türkiye Ligini EA SPORTS FIFA’ya dahil etmemiz yönündeydi. En çok talep edilen ligi nihayet oyuna dahil ettiğimiz için büyük bir heyecan duyuyoruz.

Son şampiyonlardan Fenerbahçe ve ezeli rakipler Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor haricindeTürkiye’nin en üst kademe liginde oynayan 18 kulübün her birini oynayabileceksiniz. Tüm kulüpler kendi orijinal amblemleri, formaları ve kadrolarıyla karşınıza çıkacak.

Bunlara ek olarak, geçtiğimiz sezonun lider golcüsü olan Sivasspor’dan Aatif Chahechouhe, Beşiktaş’ın kalecisi Tolga Zengin, Fenerbahçe’den Moussa Sow ve de Galatasaray’dan Wesley Sneijder gibi yıldız futbolcular, oyunun en popüler özelliği olan FIFA 15 Ultimate Team’de yer alacak.

En yeni A Serisi ve BPL Authenticity duyurularımızın ardından, bu FIFA 15 ‘in tüm dünyada oynanan oyuna kattığı sahiciliğin bir diğer yönü.

FIFA 15’teki 18 Türkiye SüperLig kulübünün tamamının duyurusunu yapan videoyu izleyin:

En son bilgi ve güncellemeler için Facebook’taki https://www.facebook.com/fifaoyunu FIFA Türkiye topluluğuna katılın.

FIFA 15, Xbox ONE, Xbox 360, PS3, PS4, PC ve de Wii, PSV and 3DS için Türkiye’de26 Eylül tarihinde piyasaya sürülecek.

İlginizi Çekebilir

FIFA 15 Kariyer Modu – Genç Yetenekler ve Gizli Cevherler

EA Sports FIFA15 oyunu Kariyer Modu’nda yer alan potansiyeli yüksel futbolcular ile genç yaşta kadrınıza …

Yorum Yazın