Öne Çıkanlar:

SoulWorker Türkiye – Ücretsiz MMORPG Oyunu

Kore merkezli oyun şirketi Lion Games tarafından Vision Engine oyun motoru kullanılarak geliştirilen ve Avrupa ile Kuzey Amerika yayın hakları Gameforge tarafından satın alınan Soul Worker, anime görsellere sahip aksiyon MMORPG oyunudur.Esrarengiz bir tornado ile gelen büyük bir yıkımın  yaşandığı geleceği konu alan oyunda anime teması hakim.

Muhteşem Free-2-Play Anime Aksiyon MMO SoulWorker, hızlı komboları gerçek Anime hissiyle birleştiriyor. Kıyamet sonrası dünyada acımasız yaratıklarla baş edebilmek için mükemmel tepki ve hasas zamanlama gerekiyor. SoulWorker – muhteşem anime aksiyon MMO’da hızlı komboları yaşa!

SoulWorker, Güney Kore’ye özgü sürükleyici anime tarzında aksiyon dolu bir MMORPG’dir. Oyunun odağında üçüncü şahıs nişancısı konumunda şiddetli çatışmalar yer alıyor.

Gelişmiş bir PvE içeriğine sahip olan Soul Worker‘da farklı zorluklarda 100’ün üzerinde zindan ve bu zindanların sonunda zorlu bosslar yer alıyor. Zengin görev seçeneği ve barındırdığı TPS özellikleriyle keyifli bir oyun deneyimi yaşatmayı hedefleyen Soul Worker, benzersiz “duygu” özelliğiyle diğer MMORPG’lerden ayrılıyor.Karakterler intikam, üzüntü, sevinç, öfke gibi duygusal reaksiyonlar gösterebiliyor. Görevler sırasında beklenmedik bir olaya şaşırdıklarında bunu çok dinamik görseller ve tepkiler ile ifade ediyorlar ve bu duygusal durumu sizde derinden hissediyorsunuz.

Oyuncular genç bir seçkinin rolünde kıyamet sonrası bilim kurgu dünyasında tehlike saçan güçlere karşı klavye, tuş ve isteğe bağlı olarak controller yardımıyla savaşabiliyor. Her karakter, sınıfını ve silahını etkileyen intikam ya da çılgınlık gibi çok yoğun duygulara sahip olabiliyor. Genç kahramanları SoulWorker yapan zaten söz konusu duyguların kazandırdığı yeteneklerdir. Bu yetenekleri savaş esnasında sınıfına özgü saldırı ve savunma manevralarında kullanabiliyorlar.

Japon animelerin ve aksiyon dolu MMORPG’lerin hayranı olanlar HAVOK Vision Engine+ kullanan SoulWorker sayesinde film sahnelerini aratmayan bir oyun macerasına hazır olabilir. Sürükleyici hikayesi, inceden inceye hazırlanmış Cel-Shading animasyonları, ara sahneleri ve sesli YZK diyalogları; anime hayranlarında ilk saniyeden itibariyle hayranlık uyandıran filmlere layık sıra dışı bir görsellik sunuyor.

SoulWorker’in Özellikleri:

 • Dört oyuncuya kadar işbirliği yapabileceğin, aksiyon dolu oynanış
 • Etkileyici Cel-Shading animasyonlu “oynanabilir Anime”
 • Kendi kombolarını kullandığın kişisel dövüş stili
 • 100’ün üzerinde zindan sayesinde geniş PvE içeriği
 • Açık alanda kitlesel savaşlar için PvP bölgesi
 • Sürükleyici bir hikayeye sahip, karanlık, kıyamet sonrası ortam

SoulWorker – muhteşem anime aksiyon MMO’da hızlı komboları yaşa!


SoulWorker hızlı dövüşlerle, gerçek Anime hissiyle ve 5 eşsiz karakterle göz dolduruyor. İster tek, ister 4’lü işbirliği grubunda; her iki oyun tarzı da PvE’de kullanılabiliyor. En hızlı, yoğun zindanlar iblislerle dolup taşıyor, dolayısıyla mükemmel zamanlama ve iyi düşünülmüş kombolar vazgeçilmez oluyor.
Kıyamet sonrası dünyayı etkileyici cell-shading grafikleriyle yaşa ve eşsiz karakterlerin ruhlarının derinliklerini keşfet.

Beş Sınıf ve Arka Plan Hikayeleri


SoulWorker’ların silahları, ruhlarının aynasını oluşturuyor. Cesur Haru Estia kudretli ruh kılıcıyla her savaşa katılırken, Lilly Bloommerchen’in deliliği, yıkıcı bir hücum hançerinde ifadesini buluyor. En gençleri ve üzücü geçmişinin etkisinde olan Stella Unibell, kendini var gücüyle e-kitarasıyla savunuyor. Buna karşılık eski yıldız mühendis Erwin Arclight meteor geliştiricileriyle çevresine ateş ediyor. Saygıdeğer Jin ise iki yumruğuyla adaleti sağlıyor. Ancak geçmişinin gölgeleri hep ensesinde.

SoulWorker Karakterleri

Altı adet oynanabilir karaktere sahip olan oyunda karakter isimleri ve özellikleri şu şekilde.

HARU ESTIA: Bir yakın dövüşçü olan bu karakter silah olarak bir kılıç kullanmakta oynaması basit, defans ve saldırı yönünden dengeli bir karakter.

ERWIN ARCHLIGHT:Orta ve uzak mesafeli dövüşçü olan Erwin silah olarak çift tabanca kullanmakta oynaması kısmen basit yüksek hasara ve düşük sayılabilecek savunmaya sahip olsa da bu açığını kaçınma hareketleri ile kapatıyor.

LILY BLOOMMERCHEN: Silah olarak bir tırpan kullanan Lily orta mesafeli saldırıları ile düşmanları savurma özelliğine sahip bir savaş büyücüsü diyebiliriz.

STELLA UNIBELL: Silah olarak gitarını kullanan bir çağırıcı olan Stella  gitarı ile çaldığı melodiler ile ölümcül hayaletler çağırma yeteneğine sahip orta ve uzun menzille sahip bir karakter.

JIN SEIPATSU: Bir yakın dövüşçü olan Jin savaş sırasında yumruklarına ve tekmelerine güvenen bir karakter olmasının yanı sıra yumruklarını ölümcül muştalar ile güçlendirmekten çekinmemiş.

IRIS YUMA: Hem çekiç hemde bir havan topu olarak kullanılabilen bir silaha sahip olan Iris uzak ve yakın dövüşte rakiplerine aman vermeyen bir karakter.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 32 bit
  • İşlemci: Intel Core2 duo E8300
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GT440 / Radeon HD 4850
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
  • İşlemci: Pentium core i5
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTS 250
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan