Öne Çıkanlar:

Oyuncular İçin En İyi 10 Video Çekme Programı

Oyunlarda kullanabileceğiniz, 10 adet video çekme, kaydetme ve yayın programının listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Open Broadcaster Software

Open Broadcaster Software, listede en fazla bilinen kısa adıyla OBS, genellikle stream için kullanılmaktadır. Twitch gibi anlık yayınlarda size yardımcı olan bu programda aynı zamanda oyun görüntüsü de kaydedebiliyorsunuz. Oldukça basit ve overlay sistemiyle de kayıt alan bu program kullanışlı olmasıyla birlikte herhangi bir ücretli üyeliği de bulunmamaktadır.

Websitesi: https://obsproject.com

Action! / Mirillis

Mirillis, yüksek kalitede birçok ayrı programıyla bilinmektedir. Farklı tarzda ve farklı işler için ayrılan bu programlardan kendinize ait olanı seçmek sizin elinizde.

Websitesi: https://mirillis.com

Movavi

Movavi tamamen video için yaratılmış bir programdır. Bir çok ülkede milyonlarca kişi ve bir çok şirket tarafından kullanılan bu programda desteklenen multimedya formatları ve kodları anlamında en geniş listelerden biridir.

Websitesi: https://www.movavi.com

Nvidia GeForce Experience

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu program ise sadece Nvidia ekran kartları ile çalışıyor.

Websitesi: https://www.nvidia.com/geforce-experience/

Wondershare Filmora Scrn

Wondershare firmasının bir uygulaması olan Filmora Scrn’in ücretiz sürümü indirip deneyebilir, beğendiğiniz takdirde link üzerinden indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Websitesi: https://filmora.wondershare.com

Bandicam

Oyuncular ve video ile uğraşanların tercihlerinde üst sıralarda yer alan bu program ülkemizde de son derece popüler. Ekran paylaşımı ve FPS değerini gösteren bir çok farklı özelliği ve kolay kullanımı ile ön plana çıkıyor.

Websitesi: https://www.bandicam.com

XSplit Gamecaster

XSplit Gamecaster en kolay şekilde hem PC hem de konsol oyunlarını canlı yayınlar için veya oyununuzu kaydetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

Websitesi: https://www.xsplit.com

Razer Game Booster

Razer’ın özel programı olan Razer Game Booster, yüksek fps ile kayıt almanızı sağlıyor. Kendisine ait paneli ile sizlere keyifli kayıtlar yaşatacaktır.

Websitesi: https://www.razer.com

Fraps

En son 2013 yılında en son güncellemesini duyuranFraps, listedeki benzer programlar içerisinde eski bir arayüze -doğal olarak basit- sahip olsa da bir çok kişinin kullandığı ücretsiz bir video çekme programıdır.

Websitesi: https://www.fraps.com

Loilo

Artık güncelleme almayan -en son 2017 yılında- diğer ücretsiz video kaydetme programı Loilo, yüksek performansta, istediğiniz oyunda video çekmenizi sağlayan oldukça kolay bir programdır.

Websitesi: https://loilo.tv

İlginizi Çekebilir

FIFA20 satın al

Uygun Fiyata FIFA 20 Satın Al

EA SPORTS FIFA 2020 futbol oyunu 24 Eylül 2019’da PC, PS4, XBOX ve Nintendo Switch …

Yorum Yazın