Öne Çıkanlar:
futmillionaire tr

FUTMillionaire FIFA Autobuyer ve Ultimate Trading Robot

Fifa Ultimate Team Modunda Bir Ayda 5 Milyon Jeton Kazanın!

1. Uygulama: FUTMillionaire Bot Nedir?

Bu en iyi oyuncuları almak istiyorsanız, temel olarak FIFA piyasasında işlem yaparak çok para kazanmanız gerekir. İşin aslı, özellikle el ile işlem yapıyorsanız işlem genellikle çok sıkıcı ve zordur. Ve eğer en iyi oyuncuları ve takımları alabilmek için ticarette uzman olacaksanız, daha fazla oyun oynamak ve eğlenmek, hatta başka bir şey yapmak için kullanacağınız değerli zamanınızın çoğunu harcarsınız bu daha eğlenceli.

Ticaret, istediğiniz oyuncuları elde etmenin dolambaçlı bir yoludur, ancak gerçekten çaba harcamaya değmeyecek kadar dürüst ve zahmetlidir. Birçok yönden bu zamana bile değmez. Oyunu oynamak ya da tüm bu çaba için verimli bir şey yapmak olabilir.

Otomatik teklif sahibi, okulda veya işte olsanız da, günün 24 saati çalışarak en yüksek teklifleri arar, ürünler için teklif verir ve alım satım yapar. FUT Milyoner Ticaret Merkezi, FUT’da para kazanmak ve ticaret yapmak için en iyi çevrimiçi site olarak kabul edilir.

FIFA piyasasında alım satım yaparak FUTMillionaire otopilotta milyonlarca madeni para alıp satabilir.

FUTMillionaire Trading Center & Bot Güvenli Midir?

Autobidder ile, herhangi bir açık artırmanın son saniyelerini kontrol edebilirsiniz; açık artırmayı kazanana kadar, BID programını sizin için otomatik olarak kartlar üzerinde otomatik olarak BID yaparak kontrol edebilirsiniz.

FUTMillionaire Ticaret Merkezi ve Özel Ticaret Listesi ile, şu anda FIFA 19 Piyasalarında neyin işe yaradığını biliyoruz, bu nedenle ne alacağınız ve ne zaman alacağınız konusunda daima güncelsiniz

Ticaret Merkezinin Fiyat Otomatik Güncelleme Modülü, Piyasaları Gerçek Zamanlı Olarak Analiz eder ve envanterinizdeki ürünlerin alım satım fiyatlarını otomatik olarak ayarlar, böylece alım satım değerleriniz her zaman canlı pazar fiyatları ile uyumludur. Bu, fiyatları el ile ayarlama gereksinimini önler. Bu tür programların riski her zaman vardır ancak Dünya çapında onbinlerce kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

2. Uygulama: FIFA Ultimate Trading Robot Nedir?

Ultimate Trading Robot, EA SPORTS FIFA Futbol Oyunları ile birlikte çalışmak üzere tasarlanmış otomatik bir ticaret programıdır. PC / Mac, Xbox One ve Playstation ile çalışır. Ancak, onu FUT Millionaire gibi diğer ticaret programlarından ayıran, anahtar teslim bir program olmasıdır. Bu, karşılaştırmalı olarak, sizin için çalışmasını sağlamak için fazla bir deneyime veya know-how’a sahip olmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Diğer sistemlerde, autobuyer / autobidder oyuncularını kârlı bir şekilde satmak için oyuncuların değer trendlerini belirleme konusunda biraz bilgiye ihtiyacın olacak.

Ultimate Trading Robot – FUT BOT Nasıl Çalışır?

This image has an empty alt attribute; its file name is hjg.jpg

Karlı Oyuncular için Market’i Otomatik Olarak Ara

Başlat’ı tıkladıktan sonra, Robot sizin için karlı bir işlem arayan tüm Market kartlarını ve fiyatlarını tarar. İstediğiniz kadar farklı hesapta tek programı kullanabilirsiniz

Robot Sonra Oyuncuları Satın Alır ve Listeler

Ultimate Trading Robot daha sonra ucuz oyunculara teklif verir ve daha yüksek bir fiyatla kazandığınız kartları serbest bırakır

Robotun Yaptığı Paraları Topla

Oyuncular Satıldıktan Sonra, satılan açık artırmaların FUT Paralarını toplarsınız.

Otomatik Olarak Teklif Verin, Satın Alın ve Listeleyin

Yeni ve eski nesil tüm konsollar ile uyumludur

Ultimate Trading Robot Güvenli Midir?

Bir oyunun rekabet avantajı kazanması için normal programın dışına çıktığınızda riskler vardır. Sadece süreci büyütüyor veya geliştiriyor olsa da, genellikle oyunun hizmet şartlarına aykırıdır. Bu yüzden, Ultimate Trading Robot güvenli olduğu veya diğer programlardan daha güvenli olduğu konusunda güvence verirken, yine de riskli bir girişimdir. Programı kullanırken, temel hesabınızın yasaklanmamasını sağlamak için alternatif bir hesap kullanmanızı önerirler. Söyledikleri şey, algoritmanın “bir insan tacirinin yaptığı gibi işlem yaptığı”. En ilginç olanı söylemek gerekirse. Ayrıca, açık olduklarından emin olmak için aylarca test yaptıklarını söylüyorlar.

İlginizi Çekebilir

FIFA23 Ultimate Team Futbolcu Kart Ögeler Rehberi

FIFA23 Ultimate Team Futbolcu Kart Ögeler Rehberi

Ultimate Team içerisinde yıllar içerisinde temel kartlar haricinde sezon boyunca bir çok farklı renk ve …

Yorum Yazın