Öne Çıkanlar:

FUT Fiyat Aralığı Özelliği

EA Sports FIFA 15 oyunu FIFA Ultimate Team moduna yeni gelen özellik olan “FUT Fiyat Aralığı” ile artık transfer pazarında yapılan satışlar belli bir limit aralığında gerçekleşiyor.

Şu an sadece FIFA 15 FUT modunda bulunan özellik önümüzdeki dönemde FIFA World oyununa da gelebilir.

FUT Fiyat Aralığı

FUT FİYAT ARALIĞI SIKÇA SORULAN SORULAR

Fiyat Aralığı Nedir?

FUT modunda transfer marketinde gerçekleşen transferlere minimum ve maksimum fiyat aralığı getiren yeni bir özelliktir. Örneğin bronz bir futbolcu artık 1 milyon jetona değil maksimum 50 bin jetona satılabilecektir. Messi ise 6 ile 9 milyon jeton arasında transfer marketine konulabilecektir. Elbette bu değerler her bir öge için ve zamanla güncellenecektir.

Fiyat Aralığı Neden Geldi?

Temelde yasa dışı sitelerin yaptığı Jeton Satışı’nın önüne geçmek için getirildiği söyleyebiliriz. Kaldı ki küçük büyük tüm jeton satışı işlemleri FIFA oyunları için açtığınız hesapta yer alan Gizlilik Sözleşmesi gereği yasal değildir, suçtur. Tespit edildiği takdirde tüm Origin hesabınız kapatılabilir veya yasal işlemler uygulanabilir.
Ek olarak, bu özellik oyundaki iyi futbolcuların uçuk fiyatlarla satılmasının önüne de geçiyor. Özellikle yeni başlayan oyuncular için bir şekilde markete düzenleme geldiğinden oyuncuları değerinin altında satmamak veya iyi futbolcuları daha ucuza bulma şansı sunmaktadır.

Farklı platformlarda (Xbox, PS ve PC) nasıl düzenlenecek?

Oyunu oynayanlar bilirler, PC’deki transfer pazarının değeri konsollarla karşılaştırınca ciddi farklar olabiliyor. Çoğu ögenin değeri tüm platformlar için aynı olsa da belli başlı futbolcuların değerleri her 3 platform için farklı bir şekilde belirlenecektir.

Bir futbolcunun fiyat aralığını nasıl görebilirim?

Transfer Listesi’ne gönderdiğin futbolcuyu seçtiğin zaman bu futbolcuya özel fiyat aralığı ekranda gözükecektir. Ayrıca transfere çıkarmak istediğin zaman minimum ve maksimum Hemen Al fiyatı otomatik olarak ayarlanmış olarak da görülebilir.

Web Uygulaması ve Mobil Companion Uygulaması’ndaki transfer marketi ne zaman düzelecek?

Sitede ve mobil uygulamadaki transfer özelliği bir süre daha kapalı kalacaktır.

fut-fiyat-aralığı-ozelligi

FIFA 2015 Oyunu Ucuza Satın Al Hemen Oynamaya Başla

İlginizi Çekebilir

FIFA23 Ultimate Team Futbolcu Kart Ögeler Rehberi

FIFA23 Ultimate Team Futbolcu Kart Ögeler Rehberi

Ultimate Team içerisinde yıllar içerisinde temel kartlar haricinde sezon boyunca bir çok farklı renk ve …

Bir Yorum

  1. Ya yardım edin. Benim oyun origin’de updatelenirken yarım kaldı takıldı yani. şimdide asla oyuna girmiyor. Lütfen yardım edin napmalıyım.

Yorum Yazın