Toyzz Shop TR
Öne Çıkanlar:

Free to Play: The Movie Valve Belgeseli

Valve’in bir süre önce etkileyici bir trailer ile espor dünyasını heyecanlandırdığı Free to Play: The Movie (US) isimli belgesel tadındaki video, filmin resmi sitesi ve Valve’in resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilere açıldı.

Film Son zamanlarda tüm dünyada popularitesi artan ve fazlasıyla göz önüne çıkan elektronik sporlardan birisi, DotA (Defense of the Ancients) oyunuyla ilgili bir belgesel. Ağustos 2011′de 1 milyon dolar ödüle ulaşan DOTA 2 turnuvada oyuncuların neler yaşadıkları izleyicilere aktarılıyor.

Free to Play Filmi ilk uluslararası Dota 2 turnuvasında bir milyon dolarlık ödül için rekabet eden üç profesyonel oyuncunun “Benedict Lim, Danil Ishutin ve Clinton Loomis” hikayesini anlatıyor. Filmde dünyaca ünlü Dota 2 oyuncularından bir tanesi olan Ukraynalı Danil “Dendi” Ishutin ile beraber, Singapurlu Benedict “HYHY” Lim ve Birleşik Amerikalı Clinton “Fear” Loomis’in hikayeleri anlatılacak.

Geçtiğimiz yıllarda E-Spor arenasının ne kadar geliştiğini ve gelecekte nerelere varacağı hakkında bizlere fikirler veren belgesel filmin yapımcılığını Dota 2’nin yapımcısı Valve üstleniyor.  Eleştirmenler tarafından E-Spor ve video oyunları hakkında çekilen en iyi örneklerden biri olarak gösteriliyor.

NOT: Youtube videosunun ayar (çark) simgesinden Türkçe dilini seçerek altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

FIFA20 satın al

Uygun Fiyata FIFA 20 Satın Al

EA SPORTS FIFA 2020 futbol oyunu 24 Eylül 2019’da PC, PS4, XBOX ve Nintendo Switch …

Yorum Yazın