Öne Çıkanlar:
fifa 17 profesyonel kulüpler

FIFA17 PRO Kulüpler Modu Artık Daha Özel!

FIFA 17’nin PC, Xbox One ve PlayStation 4 sürümlerindeki Pro Clubs’a oyunculardan alınan geri bildirimler doğrultusunda geliştirilerek eklenen yepyeni Oyuncu Gelişimi sistemi, oyuncunuzu geliştirmeniz için yepyeni, kapsamlı bir yol sunuyor. Öte yandan, yine geri bildirimleri doğrultusunda, Pro Clubs Sezonunuzu daha da kişiselleştirebilmek için Forma ve Arma özelleştirme imkanına sahip olacaksınız.

FUTBOLCU GELİŞİMİ

Oyuncu Gelişimi FIFA 17‘de tamamen değişti. Yeni sistem genel Maç Reytinginizi dikkate alarak takım oyununa ve yardımlaşmaya odaklanıyor ve bu sayede en önemli unsurun takım oyunu olduğu gerçek dünya futbolunu özgün bir şekilde yeniden yaratıyor.

MAÇ REYTİNGİ

Bir maçı tamamladığınızda, 10 üzerinden hesaplanan bir Maç Reytingi alacaksınız. Oyuncunuzun belirli yönleri, oynadığınız pozisyona bağlı olmak üzere farklı oranda seviye atlayacak. Örneğin bir santrforun Şutu, Defansından daha hızlı gelişecek. İlerlemenizin grafiğini çıkararak Oyuncunuzun nasıl geliştiğini görün. Her maçın sonunda maç reytinginize bağlı olarak hangi niteliklerin geliştiğini takip edebileceksiniz.

FUTBOLCU ÖZELLİKLERİ

Ayrıca, çok çeşitli Özellikler arasından seçim yaparak Oyuncunuzun gelişimine derinlik katabileceksiniz. Oyun içinde kazandığınız Beceri Puanlarını harcayarak Fizik, Defans, Dribling, Pas, Şut, Hız veya Kalecilik gibi belirli Özellikleri alabilirsiniz. Çok Uzun Taç Özelliği veya daha fazla Hız gibi seçeneklerle Oyuncunuzu istediğiniz şekilde özelleştirebileceksiniz. Her Özelliğin Lig veya Kupa maçları yaparak kazanabilen farklı Beceri Puanı masrafı olacak; seçmeden önce iyi düşünmelisiniz.

FIFA 17’deki heyecan verici özelliklerden bir diğeri de Pro Club Formalarınızı ve Armalarınızı özelleştirme imkanı.

FORMALAR

FIFA 17’deki 24 Forma şablonu arasından seçiminizi yaparak takımınıza uygun olacak şekilde özelleştirin. Özel formanızda farklı bir tasarım oluşturmak için Birinci, İkinci ve Üçüncü renk seçeneklerine sahip olacaksınız.

LOGO ve ARMALAR

Formanıza çok özel bir Arma ekleyerek kendinizi Kulübün parçası gibi hissedeceksiniz. Birinci rengi seçmeden önce Arma Şeklinizi ve tasarımını belirleyin. Artık büyük zaferlerinizi kutlarken öpebileceğiniz bir Armanız var!

FIFA 17 Uygun Fiyata Satın Online Al

İlginizi Çekebilir

fifa 17 kadın futbolcular

FIFA 17 En İyi Kadın Futbolcular

EA Sports FIFA17 futbol oyununda yer alan kadın futbol takımları arasındaki milli maçlardaki performanslarına göre …

Yorum Yazın