Öne Çıkanlar:

FIFA YILIN TAKIMI AÇIKLANIYOR!

Her yıl Ocak ayında FIFA ve FIFPro tarafından geçtiğimiz yılın en iyi 11 futbolcusu açıklanır. Dünya genelinde 50,000′in üzerinde profesyonel futbolcu her sene FIFA FIFPro World XI için oy kullanarak bu kadroyu belirlerler. Bu futbolcular 12 Ocak’ta İsviçre Zurich’te yapılacak FIFA Ballon d’Or galasında açıklandıktan kısa bir süre sonra oyuna eklenecektir. Bu duyurudan kısa bir süre sonra ise bu oyunculardan oluşan özel ögeler FIFA15 ve FIFA World FIFA Ultimate Team için oyuna eklenir. Farklı renkle ve yükseltilmiş özellikteki bu futbolcular kısa süreliğine oyundaki paketlerde yer alırlar.

 

Yılın Takımı toty

 

Yılın Takımı (Team of the Year – TOTY) futbolcuları 12 Ocak Pazartesi günü başlangıç olmak üzere sınırlı sürede oyundaki Mağaza’da yer alacak bu özel TOTY futbolcuları Altın futbolcuların olduğu tüm paketlerde  bulma şansınız vardır.

 

Aşağıdaki videoda Rio Ferdinand, Joey Barton, Kyle Walker ve Adebayo Akinfenwa tarafından kimlerin TOTY kadrosunda yer alması konusunda yapılan tartışmayı izleyebilrsiniz.

 

FIFA 2015 Oyunu Ucuza Satın Al Hemen Oynamaya Başla

İlginizi Çekebilir

FIFA 15 Kariyer Modu – Genç Yetenekler ve Gizli Cevherler

EA Sports FIFA15 oyunu Kariyer Modu’nda yer alan potansiyeli yüksel futbolcular ile genç yaşta kadrınıza …

Yorum Yazın