Öne Çıkanlar:

FIFA World Yenilendi

FIFA World için gelen en önemli güncelleme artık oyunda!

İlk olarak Gamescom 2014 fuarında duyurulan FIFA World yeni oyun motoru en son gelen R9.0 güncellemesi ile oyuna eklendi. Yepyeni oyun motoruyla ücretsiz futbol oynamak hiç bu kadar güzel olmamıştı! FIFA World, yeni çalımlar ve hareketlerle profesyonel gibi oynamanızı, daha akıllı takım arkadaşlarının daha yerinde ofansif koşularıyla rakip savunmayı geçmeyi ve tam koşu kontrolünün getirdiği özgürlükle hücum etmenizi sağlıyor.

Oyundaki tüm kulüplerin 12.000′den fazla gerçek futbolcusunu istediğiniz gibi bir araya getirerek Ultimate Team’inizi kurun. Gerçek futbol dünyasından görevleri tamamlayıp sahada ve transfer pazarında kazanarak kadronuzu iyileştirin! PC’de FIFA World oynayan milyonlarca online taraftara katılın.

Hemen site üzerinden ücretsiz kayıt olup indirin!

fifa-world-yeni-oyun-motoru

Yeni Oynanış Özellikleri

Hücum Zekası

Takım arkadaşlarınız artık daha akıllı hücum koşuları ile pasları daha iyi değerlendiriyorlar. Ek olarak, forvet hattınız offside pozisyonlarına daha duyarlı şekilde ceza sahasına yaklaşıyorlar.

Tam Koşu Özelliği

Futbolcuların top ile koşularını 360 derece kontrol özelliği ile daha gerçekçi ve kullanışlı olarak iyileştirdik. Artık bire bir pozisyonlara daha hakimsiniz ve Duyarlılık 2.0 özelliği ile hücum sırasında topa daha etkili bir şekilde sahip olmanızı sağladık.

Top Kontrol Sistemi

Yeni oyun motoruyla beraber maç sırasında daha etkili şutlar, paslar ve kontrol gerçekleştirebilirsiniz. Topu kazanması zor pozisyonlarda bile gerekli hamleleri yaparak hücumu baştan başlatabilir veya rakibinizin hücumunu önleyebilirsiniz.

Taktiksel Serbest Vuruşlar

Artık serbest vuruşlara 2. ve 3. futbolcuları seçebilirsiniz. Hücum sırasında bir çok yeni taktik ile takımınız adına olağanüstü goller atabilir, savunmadayken barajı topa doğru koşturmak, hareket ettirmek veya baraja yeni futbolcular eklemek gibi yeni özelliklerle kalenizi savunabilirsiniz.

Yeni Yetenek Hareketleri ve Gol Sevinçleri

Sizlerden en fazla gelen isteklerden birini oyuna ekledik. Yeni yetenek hareketleri ile rakip savunma oyuncularını daha kolay geçebilir, yeni gol sevinçleri ile attığınız golleri daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Hızlı Taktikler

Kullanışlı yeni bir özellik karşınızda! Artık maç sırasında 4 hızlı taktiği “Ofsayt Tuzağı, Takım Presi, Kanat Değiştir ve MB/OB Futbolcularını Atağa Kaldır” seçerek oyununuza yön verebilirsiniz.

Yeni Animasyonlar

Maç içerisinde yaptığınız her şeyi farklı versiyonlarla gösteren yaklaşık 2000 yeni oynanış animasyonu oyuna eklendi.

Geliştirilmiş Kontrol Seçenekleri

Online futbol oyunu oynamaya ve özellikle FIFA futbol simülasyonuna ilk kez başlayacaklara yardım etmek amacıyla mevcut kontrol seçenekleri geliştirerek yeni oyuncular için çok daha basit bir kontrol şeması oluşturduk.

 

Diğer İyileştirmeler

Yeni Kullanıcı Arayüzü

Açılış ekranından itibaren tüm menülerle beraber FIFA World artık yeni bir görünüşe sahip! Kullanıcı dostu ve modern bir tasarım ile alınan grafikler yenilendi.

Güncel Kadrolar ve Yüz Görselleri

Menajer ve futbolcuların en güncel yüz görselleri oyuna eklendi, ayrıca en son transferler de takımların kadrolarına eklendi.

Yeni Maç Sunumu

Diğer bir görsel iyileştirme ise oyun sunumları ve ara geçişlerin tamamen yenilenmesi olarak oyunculara sunulmaktadır.

Güncel Maç Anlatımı

FIFA 15 oyunundan alınan en güncel maç anlatımı tüm diller için oyuna eklenerek daha gerçekçi bir maç atmosferi oluşturmaktadır.

Yeni Stadyumlar

Artık oyunda 6 yeni stadyum bulunuyor: “ Villa Park, Boleyn Ground (Upton Park), The KC Stadium, Liberty Stadium, Imtech Arena ve Veltins Arena

Italyanca Dil Desteği

Bu güncelleme ile beraber toplam dil desteği 10’a çıktı artık FIFA World oyunu İtalyanca olarak da oynanabilecektir.

Son olarak R9.0 güncellemesi oyunda yer alan 100’den fazla hataya çözüm getirdi, tüm listeye BURADAN ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

futmillionaire tr

FUTMillionaire FIFA Autobuyer ve Ultimate Trading Robot

Fifa Ultimate Team Modunda Bir Ayda 5 Milyon Jeton Kazanın! 1. Uygulama: FUTMillionaire Bot Nedir? …

Yorum Yazın