Öne Çıkanlar:
fut18-companıon-uygulamasi

FIFA Oyunu FUT Web App Tanıtımı

EA Sport tarafından FIFA oyun sahiplerinin erişimine açılan FUT Uygulaması, oyun hesabınıza mobil cihazlar ve web tarayıcınızdan ulaşmanızı sağlamaktadır. Origin hesabınız ile giriş yapabileceğiniz FUT Web App, kadro oluşturma ve transfer pazarı özelliği ile Ultimate Team modunu sürekli oynayanlar için son derece kullanışlı olabiliyor. Ayrıca bu uygulamaya özel görevleri tamamlayarak hesabınıza ekstra jeton ekleyebilirsiniz.

EA SPORTS FIFA FUT UYGULAMASI İNDİRİN

FUT WEB APP 

EA SPORTS FUT COMPANION – GOOGLE PLAY

Gereklilik: Android 4.1 veya yukarı

EA SPORTS FUT COMPANION – APPLE STORE

Gereklilik iOS 8.2 veya yukarı. iPhone, iPad ve iPod touch.

WEB APP ÖZELLİKLERİ

KADRO VE KULÜP YÖNETİMİ

Oyunda değilken kadronuzu sıradaki büyük maça hazırlayın. Oyuncular, Teknik Direktörler ve Malzemeler dahil olmak üzere Kulübünüzü yönetin. Özel paylaşım bağlantılarını kullanarak en iyi kadronuzu arkadaşlarınızla paylaşın!

MAĞAZA

Jeton veya FIFA Points ile satın alabileceğiniz Paketlerle Kulübünüzü kurun. FIFA 18 Companion App sayesinde hiçbir özel Paketi ve anlık fırsatı kaçırmayacaksınız.

TRANSFER PAZARI

Gözünüzü pazar aktivitelerinden ve önemli transferlerden ayırmayın. Transfer Pazarı kulübünüzdeki öğeleri açık artırmaya sunmanıza ve yeni Oyunculara, Malzemelere; kısacası Ultimate Team’inizi kurmak için gereken her şeye teklif vermenize imkan tanıyor.

KADRO KURMA GÖREVLERİ

Kadro Kurma Görevlerinde Kulübünüzdeki oyuncuları gerekli şartları karşılayacak şekilde takas ederek heyecan verici ödüller kazanın. Özel Kilitli Bölmelerle Uyruk, Lig ve Kulüp eşleştirmesi yapıp daha karmaşık kimya kurarak zorluğu artırın.
Bu yepyeni özellikte Günlük ve Haftalık yönetim ve transfer görevlerini tamamlayarak her an her yerde özel ödüller kazanın. Web ve Companion app aynı zamanda konsol veya PC’deki oyun görevlerini kontrol etmek için kullanılabilir.

fut18-companıon-uygulamasi

FUT WEB APP SIKÇA SORULAN SORULAR

Soru: FUT WEB APP’İ KULLANMAK İÇİN NELER GEREKİYOR?

Yanıt: Web veya companion app’i kullanabilmek için EA Hesabına, FIFA oyununa ve FUT 18 Kulübüne ihtiyacınız var.

PlayStation ve Xbox konsolları ile PC’de açılan FUT Hesapları, FUT Web App ve Companion App’i kullanabilir. Nintendo Switch Hesapları Web App veya Companion App tarafından desteklenmemektedir.

Ayrıca hesabınızı korumak amacıyla FUT Konsol veya PC sürümünde FUT Güvenlik Sorusu belirlemenizi ve EA Hesabınızı Giriş Doğrulama ile güvenceye almanızı istiyoruz.

Soru: ERKEN WEB BAŞLANGICI NASIL ÇALIŞIR?

Yanıt: Şartları karşılayan bir önceki senenin FUT oyuncuları, yeni FIFA oyunu yayınlanmadan kısa bir süre önce Web App’e giriş yapabilecek.

FUT hesabınızı yeni oyun çıkış tarihinden önce oluşturup Konsol veya PC’nizden giriş yaptıysanız, web veya mobilden erken başlangıç yapabileceksiniz.

Bu sisteme herkesi dahil etmeye çalışsak da bazı hesapları kabul edemeyeceğiz. FIFA oyunlarından yasaklandıysanız veya herhangi bir zamanda kulübünüzü sildiyseniz web’den erken başlangıç yapamayacaksınız.

Soru: APP’LERİ KULLANMAK İÇİN NE GEREKİYOR?

Yanıt: Web App yalnızca özelliklerimizi destekleyen yeni web tarayıcılarda çalışacak. Web tarayıcınızın WebGL’i desteklemesi gerekiyor. Her zaman tarayıcınızın en güncel sürümünü kullanmanızı öneririz. Web App Google Chrome, Safari (Yalnızca Mac), Firefox, Edge ve Opera’da çalışacak. Internet Explorer’ın yalnızca 11. sürümü desteklenmektedir. Web App’i mobil cihazda veya tablette kullanırken Mobile Chrome (iOS ve Android) ya da Safari’yi (iOS) desteklemekteyiz.

Companion App; Android ve iOS’te. Mobil işletim sistemleri için minimum gereksinimlerimiz Android 4.4.2 ya da üzeri ve iOS 9.3 ya da üzeri sürümlerdir.

Soru: BİRDEN FAZLA HESAP NASIL ÇALIŞIR?

Yanıt: EA hesabınız, FUT Web App’e giriş yaparken kullandığınız e-posta adresine bağlıdır. Bir EA hesabına birden fazla Persona bağlı olabilir (örneğin, Xbox One ve PlayStation 4’te oynuyorsanız). Hesabınıza bağlı birden fazla Persona varsa, bunları FUT Web App’in Ayarlar menüsündeki Persona Seçici’yi kullanarak değiştirebilirsiniz. Farklı bir hesaba giriş yapmak için tamamen çıkış yapmanız gerekir.

Soru: AYNI ANDA HEM KONSOL/PC HEM DE FUT WEB’DE OTURUMUM AÇIK OLABİLİR Mİ?

Yanıt: FUT’un Konsol veya PC sürümünde oturumunuz açıkken FUT Web App veya Companion App’i kullanamazsınız. Konsol veya PC’nizde FUT’tan çıkış yaparken, sisteminizi kapatmadan önce FIFA ana menüsüne geri dönmeyi unutmayın. Aksi takdirde Web App’e giriş yapmak için beklemeniz gerekir.

Soru: TRANSFER PAZARINA ERİŞMEK İÇİN NE YAPMAM GEREKİYOR?

Yanıt: Transfer Pazarının tüm oyunculara adil bir deneyim sunabilmesi için herkesin kurallara uyarak oynaması gerekiyor.

FIFA Ultimate Team’i (FUT) konsol veya PC’nizde normal bir şekilde oynarsanız Transfer Pazarına Web ve Companion app’ten erişim sağlayabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir

FIFA23 Ultimate Team Futbolcu Kart Ögeler Rehberi

FIFA23 Ultimate Team Futbolcu Kart Ögeler Rehberi

Ultimate Team içerisinde yıllar içerisinde temel kartlar haricinde sezon boyunca bir çok farklı renk ve …

Yorum Yazın