Öne Çıkanlar:
fifa 17 mobil oyunu

FIFA Mobil Yeni Özelliklerle Geliyor

FIFA 17 Mobil Oyunu yeni adıyla “FIFA Mobil” Android, IOS ve Windows Phone mobil aygıtları için Ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine Eylül ayı içerisinde yeni özellikleri ile sunulacak.

Spor Toto Süper Ligi’nin de yer aldığı mobil oyun FIFA 17 arayüzü ve tasarımı ile hazırlanmasına rağmen bağımsız bir oyun olarak oynanacaktır. Yani her ne kadar aynı Origin hesabınız ile giriş yapabilseniz de FIFA15,16 veya 17’de yer alan kadro ve jetonlarınızı bu oyuna aktarmanız mümkün değil. Aynı şekilde geçen seneki kadrolarınızı da aktarmanız gibi bir özellik olmadığından, herşeye yeniden başlamış olacaksınız.

fifa17 mobil oyunu

Yeni Bir Özellik: Atak Modu

FIFA Mobile, yeni Atak Moduyla sahaya daha fazla eğlence ve heyecan getiriyor; istediğiniz gibi oynamanızı sağlayan yaratıcı kontrol sistemiyle erişilebilirliği kolaylaştırıyor ve aynı zamanda tüm dünyanın oynayabilmesini mümkün kılıyor. Mobil futbol oyununda 30 lig, 650 takım ve 17.000 futbolcu yer alacak.

FIFA Mobil, futbolu deneyimlemenin yepyeni yolu olan Atak Moduyla geliyor. Eşzamanlı olmayan bu heyecan dolu tur tabanlı maçta dünyanın dört bir yanındaki FIFA Mobile oyuncularıyla karşı karşıya geleceksiniz. Rakibinizin kadrosuna karşı yalnızca atak pozisyonlarınızı oynayacaksınız.

Bu modun stratejik bir unsuru var; her maçtan önce takımınızın taktiklerini seçmeniz gerekiyor. Kendi turunuzda atak ağırlıklı, savunma ağırlıklı veya dengeli taktik kullanabilirsiniz. Belirlediğiniz taktik, sizin kullanabileceğiniz ve rakibinizin karşısında olacak dizilişi belirler. FIFA Mobile’ı ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok çeşitli taktiksel diziliş açabilir ve kullanabilirsiniz.

Maç kazanmak ve gol atmak, taraftar sayınızı artıracak ve size deneyim kazandıracak; bu sayede liderlik tablolarında ve klasmanlarda yükselerek dünyanın en iyi sanal futbolcularından biri olma yolunda ilerleyeceksiniz.

Yeni Özellik: Sosyal Ligler

FIFA’da ilk defa, Ligler’de arkadaşlarınız ve dünyanın dört bir yanından diğer oyun severlerle bir araya gelerek gerçek bir sosyal deneyim yaşayacaksınız. Ligler arası Şampiyonalarda ününüze ün katacak, ortak lig başarılarını tamamlayacak ya da dünyanın farklı liglerinden rakiplere karşı yeteneklerinizi sınayacaksınız. Liderlik tablolarında tırmanıp futbol dünyasının zirvesine çıkabileceksiniz.fifa-mobil-ligler

FIFA Mobil Boyutu ve Sistem Gereksinimleri

FIFA Mobile ile gelen en önemli özellik oyunun boyutu ve sistem gereksinimleri olarak karşımıza çıkıyor. Daha önceki oyunların 1GB’ı aşan boyutuna karşılık FIFA Mobile 2017 versiyonu mobil cihazlarınızda 100 MB’tan daha az yer kaplayacak. Yani WiFi bağlantınız olmasa bile veri planınızı zorlamadan oyunu indirebilirsiniz. Mobil cihazınız iOS 8 veya üzeri, Android 4.1 jb veya üzeri ya da Windows 10 Mobile işletim sistemine sahipse FIFA Mobile’ı indirip oynayabilirsiniz.

fifa-mobile-17-atak-modu

FIFA Mobil’de Yer Alacak Diller

FIFA Mobile 19 farklı dil desteğiyle tüm dünyada yayınlanacak, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi Türkçe de bu dillerin arasında yer alıyor;

İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Danimarkaca, Felemenkçe, Norveççe, İsveççe, Türkçe, Rusça, Meksika İspanyolcası, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Endonezyaca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Korece ve Japonca.

FIFA 17 Uygun Fiyata Satın Online Al

İlginizi Çekebilir

fifa 17 kadın futbolcular

FIFA 17 En İyi Kadın Futbolcular

EA Sports FIFA17 futbol oyununda yer alan kadın futbol takımları arasındaki milli maçlardaki performanslarına göre …

Yorum Yazın