Öne Çıkanlar:
fifa18-pc-klavye-fare-kontrolleri-defans

FIFA 18 – PC Klavye ve Fare Kontrolleri

FIFA18 futbol oyununu bilgisayarlarında oynayanlar için oyun içinde kullanabileceğiniz tüm kontrol tuşları ve kombinasyonlarını aşağıda bulabilirsiniz.

NOT: Bu kılavuzdaki kontroller, Klasik yapılandırma için geçerlidir, tüm kontrolleri EA Sports resmi sitesinde bulabilirsiniz.

FIFA 2018 Ucuza Online Satın Al

Kontrol eşleşmelerini oyun içinde düzenlerken şunu unutmayın: Oyun Kumandası Ayarlarına girerken hangi aygıtı kullandıysanız, ancak bu aygıtın kontrol eşleşmelerini ayarlayabilirsiniz. Örneğin varsayılan cihaz olarak oyun kumandasını belirlemiş olabilirsiniz, ancak Oyun Kumandası Ayarlarına girmek için ENTER’a basarsanız, klavye + fare ile ilgili kontrol ayarlarını görürsünüz. Ayrıca Oyun Kumandası Ayarları ekranında kontrol cihazınız olarak Klavye + Fare ve Yalnızca Klavye seçenekleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

 

FIFA18 PC KLAVYE + FARE TUŞLARI

FIFA 18’te oyunu klavye + fare ile oynamayı seçebilirsiniz. Bu düzenle klavye oyuncuları beceri hareketleri yapmak, boş alana ara pas istemek, takım arkadaşlarına koşu yolları açmak ve defansta adam adama markaj yapmak gibi oyun özelliklerini kullanabilirler.

NOT: Bunlar varsayılan Klasik Kontrollerdir. Alternatif ve iki düğmeli kontroller de mevcuttur. Hareketlere ait tuş eşleşmelerini ayarlamak için, ayarlamak istediğiniz tuşu seçip ENTER’a basmanız yeterlidir. Ancak şu klavye + fare düğmeleri sabit kodlanmış olup değiştirilemez: sol tıklama, sağ tıklama, kaydırma tekerleği, fare ve R.

 

FIFA18 PC ATAK TUŞ KONTROLLERİ

fifa18-pc-klavye-fare-kontrolleri

FIFA18 PC DEFANS TUŞ KONTROLLERİ

fifa18-pc-klavye-fare-kontrolleri-defans

 

İlginizi Çekebilir

fifa 17 kadın futbolcular

EA Sports’dan Nasıl Teknik Destek Alınır?

Game Advisors / Oyun Danışmanları & Moderatörler Satın aldığınız oyun veya genel olarak EA hesabınızla …

Bir Yorum

  1. Fifa 19 pc klavye de pozisyon tekrarını geçme tuşu nedir enter deil esc deil v deil geçmiyor her tuşa basıyorum

Yorum Yazın