Öne Çıkanlar:
FIFA18-dünya kupası ücretsiz güncellemesi

FIFA 18 – Dünya Kupası Ücretsiz Güncellemesi

Rusya’da oynanacak olan FIFA Dünya Kupası 2018 turnuvasına özel yenilikler PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’deki tüm FIFA 18 sahiplerine 29 Mayıs’ta ücretsiz içerik güncellemesi olarak sunulacak.

Dünyanın en büyük etkinliğindeki heyecanı ve dramayı 32 lisanslı ülkenin bulunduğu özgün World Cup turnuva modunda yaşayın ya da TÜRKİYE, ABD, İtalya, Hollanda ve Şili gibi turnuvaya katılamayan takımları kullanabileceğiniz özel turnuvalarda tarihi yeniden yazın.

FIFA’nın en popüler modunu yeni FIFA World Cup™ Ultimate Team deneyimiyle oynayın. Turnuvaya katılan 32 ülkenin yıldızları ve World Cup İKONLARIYLA hayalinizdeki dünya karmasını kurun. FUT oyuncuları, FIFA World Cup™ Ultimate Team’de alacakları her Standart veya Premium paketin eş değerini FUT 18’de bonus olarak elde edecekler.

Futbol dünyasının en büyük turnuvasının ücretsiz içerik güncellemesinde yeni World Cup oyun modları ve sevdiğiniz FIFA modlarının yenilenen versiyonları bulunuyor. Hayalinizdeki dünya karmasını kurabileceğiniz ya da desteklediğiniz ülkeyle turnuvada ilerleyebileceğiniz FIFA 18 World Cup’ta her oyuncu Dünyanın Oyununu en iyi şekilde oynayabilecek.

2018 FIFA Dünya Kupası Deneyimi

Bugüne kadar ilk kez Frostbite™ oyun motoruyla oluşturulan resmi FIFA World Cup™ unsurları, turnuvaya katılan 32 milli takımın tamamı, maç topları, stadyumlar ve ikonik kupa ile birlikte futbol dünyasının en büyük etkinliğindeki heyecanı ve dramayı özgün turnuva deneyimiyle yaşayın. Rusya’daki 12 resmi stadyumun tamamı, büyüleyici atmosferler, milli takım pankartları ve yüksek çözünürlüklü taraftarlar dahil.

2018 FIFA World Cup Russia™

Gerçek hayattaki formatta oynanan müthiş turnuvaya katılın. Turnuvaya katılan 32 ülkeden birini seçin, grup aşamasından Moskova’daki finale kadar özgün turnuva formatında oynayın.

Özel FIFA World Cup™ Turnuvası

FIFA 18’deki herhangi bir ülkeyle World Cup’ın özel versiyonuna katılarak tarihi yeniden yazma şansına sahipsiniz. FIFA 18’de İtalya, ABD, Hollanda ve Şili gibi herhangi bir lisanslı takımı seçin, kendi turnuvanızı oluşturarak FIFA World Cup hayallerinizi gerçekleştirin.

FIFA World Cup™ Santra

FIFA World Cup dahilindeki resmi takımlar, oyuncular, formalar ve özgün stadyum atmosferleriyle birlikte tek başınıza veya arkadaşlarınızla offline maç yapın.

FIFA World Cup™ Ultimate Team

FIFA’nın en popüler modunu yeni ve heyecan verici FIFA World Cup™ Ultimate Team deneyimiyle oynayın. Turnuvaya katılan 32 ülkenin yıldızları ve FIFA World Cup™ İKONLARIYLA hayalinizdeki dünya karmasını kurun.

 • Yepyeni İKONLAR: FIFA World Cup Ultimate Team’de turnuva tarihinin en ikonik futbolcularından bazıları yer alacak.
 • Kimya Sistemi: En sevdiğiniz milli oyuncular arasında bağlantı kurun. Kadronuzu kurup düzenlerken mevcut kimya unsurları olan kulüpler ve ligler yerine uyruklar ve konfederasyonlar dikkate alınacak.
 • FIFA World Cup™ Oyuncu Havuzu: Turnuvaya katılan her ülkenin kadrosunu yenilenen reytinglerle birlikte sunan [RA1] ile hayalinizdeki dünya karmasını kurmanız için gereken her şey var.
 • Dinamik Ögeler: Gerçek dünyadaki performansları yansıtmak için tasarlanan bu ögeler, maçlarda fark yaratan oyunculara göre yükseltilmiş istatistiklere sahip olacak. Bu sayede turnuva boyunca güncel ve gerçek hayata uygun bir deneyim sunulacak.
 • Çift Paket Fırsatı: FIFA World Cup Ultimate Team’de satın alacağınız her Standart veya Premium paketin eş değerini FUT 18’de elde edeceksiniz.
 • Ultimate Team Oyun Modları: Hayalinizdeki dünya karmasıyla çeşitli heyecan verici yolları tecrübe edin.
  • Tek Oyunculu ve Online Turnuva
  • Tek Oyunculu ve Online Draft
  • Kadro Kurma Görevleri

FIFA 2018 Ucuza Online Satın Al

İlginizi Çekebilir

fifa 17 kadın futbolcular

EA Sports’dan Nasıl Teknik Destek Alınır?

Game Advisors / Oyun Danışmanları & Moderatörler Satın aldığınız oyun veya genel olarak EA hesabınızla …

Yorum Yazın