Öne Çıkanlar:
FİFA18-demo-hatalar-çözümler

FIFA 18 DEMO Hataları ve ÇÖZÜMLER

FIFA 18 Demo oyunu 12 Eylül tarihi itibariyle Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformlarında oyuncularla buluştu. Aşağıdaki listede yer alan takımlar ile Kick Off modunda serinin yeni oyununu deneyebilirsiniz.

Ayrıca Fifa18 demo versiyonu, saha içinde ve dışında kendi hikayenizi yaşadığınız Frostbite altyapılı beğenilen Yolculuk: Alex Hunter Dönüyor modunun kısa bir bölümünü de deneme şansı tanıyor.

EA SPORT FIFA18 PC DEMO oyununu Origin üzerinden ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz, konsollar için doğrudan erişim linklerini FIFA 18 DEMO sayfasında bulabilirsiniz.

Eğer henüz bir Origin hesabınız yok ise ilgili yazımızı inceleyerek: Origin Rehberi hemen ücretsiz olarak bir hesap oluşturabilirsiniz.

FIFA 18 keyfini en iyi şekilde çıkarmak için ORJİNAL oyun sahibi olmalı, minimum sistem gereksinimlerini karşılamalı ve bilgisayarınızın güncel olması gerektiğini unutmayın!

FIFA 18 Demo Açılmama Hatası Çözümü

FIFA 18 Demo Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü

FIFA 18 oyunu 32 bit işletim sistemlerini desteklemediği için bu tür bir işletim sistemine sahipseniz maalesef oynamanız mümkün değil. Ek olarak oyunun 8GB ram ve belli bir düzeyde ekran kartı istediğini unutmayın, aksi takdirde sorunla karşılaşmanız mümkün. Sitemizde FIFA18 Sistem Gereksinimlerini bulabilirsiniz.

Oyun ayarları menüsünde seçenekleri aşağıdaki gibi değiştirerek oyunu açmayı deneyebilirsiniz.

  • Resolution: Windowed
  • Rendering Quality: Auto
  • MSAAOptions: Auto
  • Frame Rate: Lock to 60fps
  • DirectX: 11.0

Microsoft NET Framework kaynaklı Unhandled exception has occurred in your application hatası aldığınız takdirde Framework programını yükleyebilir baştan başatıp deneyebilirsiniz.

FIFA 18 Demo Crash Hatası, Oyunun Kapanması, DirectX Function Hatası Çözümü

FIFA 18 Demo Ses Sorunu

FIFA 18 Demo Runtime Error Hatası Çözümü

Windows Update, Ses ve Görüntü aygıylarının güncel ve sorunsuz sürümleri ile Microsoft .NET Framework, Java ve Visual Studio C++ programlarının sisteminize uygun en güncel versiyonlarını yüklediğinizden emin olun.

Bu hata genellikle bilgisayarınızda ilgili programları yüklü veya güncel olmamasından kaynaklanır. DirectX güncel programını yükleyin.

Ek olarak, eğer ekran kartınız DirectX12’ti destekliyor ise oyun seçenek ekranında DirectX12 seçeneğinin işaretli olduğundan emin olarak oyunu başlatmayı deneyebilirsiniz.

Son bir çözüm olarak ise aşağıdaki videoda yer alan adımları izleyebilirsiniz.

FIFA 18 Demo Tam Ekran Hatası

Oyun ayarları menüsünde DirectX seçeneğini Otomatik olarak seçtiğiniz takdirde sorun çözülecektir.

Sorunun farklı bir nedenden dolayı devam etmesi veya DirectX 12 ile oynamak istediğinizde tam ekrar olmaması sorununu ise şu programı indirip kurarak çözebilirsiniz.

Bilgisayarınızın ve ses aygıtlarının sürücülerinin güncel olduğundan emin olun.

fifa18-oyun-ayarları-directX-hatası

FIFA 18 Demo Siyah Ekran Hatası Çözümü

FIFA 18 Dual Core Fix programı indirip kurarak sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz.

FIFA 18 Demo Kasma Sorunu Çözümü

Oyunda veya menüde yaşayabileceğiniz yavaşlık sorunları genel bir sistem sorunu haricinde genellikle ekran kartı ve oyun ayarlarının hatalı yapılandırılması ve başta ekran kartı ile sistemininizin yeterli olmamasından kaynakladır.
Nvidia veya AMD ekran kartı programlarından ilgili ayarlamaları ve FIFAConfig üzerinden en düşük  seviye seçenekleri tarcih etmeniz sorunun çözümünde yardımcı olacaktır.
FIFA 18 ayarlar ekranından tüm seçenekleri low – en düşük olarak seçmeyi deneyebilirsiniz.
  • Rendering Quality: Low
  • MSAAOptions: Off
  • FPS otomatik

Origin programından “origin in game” özelliğini kapatarak sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz.

Oyunu pencereli veya tam ekran olarak çalıştırarak oynamayı deneyebilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz antivirüs programlarını kapatmayı veya oyun moduna almayı deneyebilirsiniz.

Ayrıca, FIFA 18 Demo ile ilgili yaşadığınız diğer tüm sorunlar ilgili resmi EA forum üzerinden yardım alabilirsiniz.

SON OLARAK

Yukarıdaki çözümler işe yaramadığı takdirde FIFA18 oyunu ve Origin programını temiz bir şekilde kaldırarak (Belgelerim dosyaları dahil) tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.
Origin kurulumu yaparken BETA kurulumunu etkin hale getirmeyi (veya kapatmayı) tercih ederek kurulum yapmayı da deneyebilirsiniz.

FIFA 2018 Ucuza Online Satın Al

İlginizi Çekebilir

fifa 17 kadın futbolcular

EA Sports’dan Nasıl Teknik Destek Alınır?

Game Advisors / Oyun Danışmanları & Moderatörler Satın aldığınız oyun veya genel olarak EA hesabınızla …

Yorum Yazın