Öne Çıkanlar:
FIFA17-The Journey

FIFA 17’nin Tanıtımı Gerçekleşti, İşte Yenilikler!

Frostbite altyapılı Yolculuk, FIFA 17’de Premier League’in yükselen yıldızı Alex Hunter ile size saha içinde ve dışında iz bırakma şansı veren yeni bir mod. İstediğiniz Premier League kulübünde oynayın, gerçek teknik direktörler ve dünyanın en iyi oyuncularıyla birlikte sahaya çıkın. Kendi Yolculuğunuza Başlayın:

FIFA 17 Frostbite Oyun Motoru

EA Dice stüdyosu tarafından Battlefield oyunları için geliştirilen Frostbite oyun motoru artık FIFA serilerinde kullanılmak üzere tekrar tasarlandı. Futbol simülasyonu tarzına katkıda bulunacak bu gelişme oyun grafiklerine yeni bir boyut kazandırıyor.

FIFA 17 Yeni Oyun Modu – The Journey

Her ne kadar önceki FIFA serilerinde “be a pro” ile menajerlik modları yer alıyor olsa da çok üstüne düşülmeyen bu oyun modları “Yolculuk” adı altında yepyeni bir oyun modu ile karşımıza çıkıyor. FIFA oyununun en önemli oyun modu Ultimate Team’e iç rakabet getirecek bu özellikte Alex Hunter’ın futbol serüvenini rakibi Gareth Walker karşısında yönetiyor olacağız. Maçlarda verdiğimiz kararlar ve yaptığımız tüm hareketlerin gidişatı etkileyip farklı bir kariyer oluşturmamıza yardımcı olacağı The Journey ile ilgili önümüzdeki günlerde yeni haberler sunulması bekleniyor.

FIFA 17 Old Trafford

FIFA 17 Yeni Akıllı Sistem

FIFA 17 hikaye modu dışında başka yenilikleri de oyunculara sunuyor. “Own Every Moment” (Her Anın Sahibi Ol) adını taşıyan yeni kontrol seçenekleri, oyunculara sahadaki her ana hükmetme fırsatını veriyor. Yeni penaltı, frikik, korner ve taç atışı sistemleri, yeni aktif zeka sistemi ve yeni atak sistemleri, FIFA 17 ile birlikte gelen yenilikler arasında bulunuyor. Her sene olduğu gibi yeni FIFA oyununda da aynı şekilde “geliştirilmiş” oyun mekanizması oyun severlerin karşısına çıkıyor.

 

29 Eylül 2016, Perşembe günü Xbox One, PlayStation 4, PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 sürümleriyle tüm dünyada resmi çıkışını yapacak olan FIFA serisinin en son oyunu FIFA 2017,  yeni sloganı “Football has changed” – Futbol Değişti ile oyun severlerin karşısına çıkıyor. Origin üzerindeki mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz: FIFA 17 Origin

FIFA 17 Uygun Fiyata Satın Online Al

İlginizi Çekebilir

fifa 17 kadın futbolcular

FIFA 17 En İyi Kadın Futbolcular

EA Sports FIFA17 futbol oyununda yer alan kadın futbol takımları arasındaki milli maçlardaki performanslarına göre …

Yorum Yazın