Öne Çıkanlar:

FIFA 17 Tüm Oyun Müzikleri

FIFA 17 Uygun Fiyata Satın Online Al

EA Sports FIFA 2017 oyun müzikleri yayınlandı, bir çok farklı sanatçı ve ünlü grupların yer aldığı listeyi aşağıda bulabilir, spotify şarkı listesinden tüm parçaları dinleyebilirsiniz.

  • İlk kez yayınlanacak şarkılarıyla; Beck, Kasabian, Bishop Briggs, Ceci Bastida feat. Aloe Blacc, Sofi Tukker, Souls, Systema Solar, Barns Courtney, HUNTAR ve daha fazlası.
  • Hit şarkılarıyla; Two Door Cinema Club, Kygo, Bastille, Phantogram, Declan McKenna, Zhu, Glass Animals ve diğerleri.
  • Büyük çıkış yapan Bob Moses, Skott, KAMAU ve LOYAL.
  • FIFA 17 için özel parçalar yaratan Paul Kalkbrenner ve Zedd & Grey.
  • FIFA Ultimate Team™ Formaları Kygo, Kasabian, Zedd, Major Lazer ve Damian Marley tarafından tasarlandı.

15’ten fazla ülkeyi temsil eden; Rock, EDM, hip-hop, folk-pop ve diğer birçok türden oluşan koleksiyonda 50’den fazla parça yer alacak. En iyi, en popüler ve en çok satan uluslararası süperstarlardan ve büyük çıkış yapan sanatçılardan oluşan koleksiyonu yaratıp oyun dünyasıyla buluşturmak için bir yıla yakın süre harcadık. Böylece önümüzdeki FIFA sezonunun müziklerini ortaya çıkarmış olduk. FIFA 17, globalleşen müziği daha önce hiç olmadığı kadar çok temsil ediyor.

Öte yandan, FIFA 17’nin sizi Premier League’in yükselen yıldızı Alex Hunter olarak saha içinde ve dışında kendi hikayenizi yaşayabileceğiniz, gerçek futbolculardan, karakterlerden, yerlerden ve etkinliklerden esinlenilerek oluşturulan sinematik bir dünya olan Yolculuk modu için inanılmaz heyecanlıyız. Bu modun müzikleri, Nine Inch Nails ve Korn ile imza attığı çalışmalarıyla ve Trent Reznor’ın katkılarıyla oluşturduğu THE SOCIAL NETWORK filminin müzikleriyle Golden Globe ve Oscar® ödülü kazanan tanınan yapımcı Atticus Ross tarafından hazırlandı.

FIFA 17 Soundtracks

İlginizi Çekebilir

fifa 17 kadın futbolcular

FIFA 17 En İyi Kadın Futbolcular

EA Sports FIFA17 futbol oyununda yer alan kadın futbol takımları arasındaki milli maçlardaki performanslarına göre …

Yorum Yazın