Öne Çıkanlar:
fifa 17 kariyer modu

FIFA 17 Kariyer Modu Yeni Özellikleriyle Dikkat Çekiyor

FIFA 2017’nin PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümlerindeki Kariyer Modu, kulübünüzün sezon boyunca gidişine daha çok müdahale edebilmenizi sağlayan yeni özellikleri ve yan çizgide dolaşan teknik direktör olarak sizin avatarınız ile deneyiminize derinlik katıyor.

Detaylı Kulüp Yönetimi

Kulüp Yönetimi’nde, yönetim kurulunuzun önceliklerine göre ulaşmanız beklenen yeni hedefler veriliyor. Her takımın kendine has bir karakteri var. Bu karakter, kulüpte başarılı sayılmanız için kısa ve uzun vadede ulaşmanız gereken hedeflerin niteliğini belirliyor.

Yönetim kurulunuzun beklentileri beş kategoriye ayrılıyor:

  • Yurt İçinde Başarı
  • Yurt Dışında Başarı
  • Marka Değeri
  • Finansal
  • Gençleri Yetiştirme

fifa17-kulüp-yönetimi

Genç oyuncuları as takıma çıkarın, en üst lige yeniden yükselin, kulübünüzün markasını Asya’da popülerleştirin, dünya klasında futbolcular transfer edin: Bunlar, FIFA 17 Kariyer Modu’nda sizden beklenebilecek hedeflere sadece birkaç örnek.

Bu hedeflerin neresinde olduğunuzu gösterecek yeni bir menü de Kariyer Modu’na eklendi. Hedeflere ulaşarak teknik direktör popülerlik reytinginizi amaçladığınız yere getirin.

Gücünü kaybetmiş büyük bir kulübü eski şaşalı günlerine döndürebilir, dünya standartlarında bir altyapıyla takımınızı Avrupa’nın güçlü ekiplerinden biri haline getirebilir ya da kulübünüzün gelir-gider dengesini artıda tutmaya çalışabilirsiniz. Tam Kulüp Yönetimi ile kariyeriniz her sezon yepyeni ve dinamik bir deneyime sahne olacak.

Finansal Sistem

fifa17-finansal-sistem

FIFA 17 Kariyer Modu’nda, farklı gelir ve gider kaynaklarıyla baştan yazılmış ve gerçekçi bir kulüp mali sistemi olan Kulüp Değeri ilk kez yer alıyor. Artık transferler, kiralık giden oyuncular, maç günü gelirleri, medya ve lisanslı ürün satışı gibi kaynaklardan yaratılan gelir akışını ayrıntılarıyla görebileceksiniz. Futbolcu ve yetenek avcısı maaşları, altyapı tesisleri, stadyum bakımı ve seyahat masrafları gibi gider kalemleri de Mali Durum menüsünde olacak. Böylece modern futbol dünyasındaki tüm kulüplerin dikkat etmesi zorunlu olan mali durumunuza daha iyi hakim olabileceksiniz.

Teknik Direktörler

fifa17-teknik direktörler
PC, PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerindeki Frostbite™ teknolojisiyle teknik direktörler, Kariyer Modu’nda ilk kez yan çizgide hayat buluyor. Yüksek çözünürlüklü 11 teknik adamdan birini seçip onun görüntüsünü maç sırasında kenarda görebileceksiniz.

 

FIFA 17 Uygun Fiyata Satın Online Al

İlginizi Çekebilir

fifa 17 kadın futbolcular

FIFA 17 En İyi Kadın Futbolcular

EA Sports FIFA17 futbol oyununda yer alan kadın futbol takımları arasındaki milli maçlardaki performanslarına göre …

Yorum Yazın