Öne Çıkanlar:

FIFA 16 Yeni Özellikleri Duyuruldu

Almanya’da düzenlenen Gamescom 2015 konferansında EA sunumunda gösterilen FIFA 16’nın yeni özellikleri tanıtıldı. FIFA Ultimate Team ve Kariyer Modlarındaki tüm yenilikleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

FIFA 2016 Oyunu ve EA Websitesi Artık Türkçe!

Daha önce duyurduğumuz üzere FIFA 2016 oyunu Türkçe menü özelliği ile oyuncularla buluşacak, bunun yanında artık EA SPORTS FIFA websitesi de Türkçe dili yayın yapmaya başladı. FIFA serisi ve Electronic Arts oyunları ile ilgili haberleri artık Türkçe olarak takip edebilirsiniz.

FIFA 16 FUT Draft Modu Özelliği

fifa 16 draft modu özelliği

FIFA Ultimate Team’in en yeni özelliği olan FUT Draft, FIFA 16’da. Bu yeni modda, her pozisyona rastgele beş oyuncu arasından en uygun seçimi yaparak takım kurma becerilerinizi test edeceksiniz.  Kadronuzu kurup rakiplerinize meydan okuyun; dört maçlık seri yakalayıp kulübünüze büyük ödüller kazandırın.

 

FIFA 16 FUT Kullanıcı Arayüzü Yenilikleri

FIFA 16 Kullanıcı Arayüzü Yenilikleri

FIFA 2016 oyunu FUT modu kullanıcı arayüzü önceki yıla göre en büyük değişiklikleri içeriyor. Öğe görünümlerinde yapılan değişiklikler ve daha modern menü deneyimi ile saha dışında geçirdiğiniz zaman azalırken saha içinde geçirdiğiniz zaman artacak. Artık Transfer Pazarı’ndaki “Özel” ölçütüyle birlikte sadece formda oyuncular için arama yapabilirsiniz. Bireysel Kimya dereceleri sayesinde kullanıcılar her futbolcunun Kimya reytingini daha iyi görebilecek.

 

FIFA 16 FUT Yeni Yayın Sunumu

FIFA 16 Ultimate Team - Yeni Yayın Sunumu

FIFA 2016 oyununda maç spikerlerimiz artık FUT kulübünüzü tanıyacak ve onun hakkında yorum yapacak. Dinamik maç anlatımında kulübünüzün istatistikleri ve geçmişi de yer alacak. Takımınızdaki bir oyuncu önemli bir aşamayı simgeleyen bir gol attığında, spikerler bu başarıdan söz edecekler. Maç öncesi grafiklerinde ve ilk 11’lerde artık santra öncesinde FUT öğeleri ve kadro ekranları da olacak.

 

FIFA 16 FUT Yeni Efsaneler

FIFA 16 Ultimate Team - Yeni Efsaneler

FIFA 16’da FIFA Ultimate Team’e gelen yeni Efsane futbolcular eklendi sadece Xbox One ve Xbox 360’a özel bu futbolcuları aşağıda bulabilirsiniz:

  • Vitor Baia (FC Porto, FC Barcelona)
  • George Best (Manchester United, Fulham, Fort Lauderdale Strikers, Los Angeles Aztecs, San Jose Earthquakes)
  • Deco (FC Porto, FC Barcelona, Chelsea FC, Fluminense)
  • Gennaro Gattuso (Perugia, Rangers, Salernitana, AC Milan, FC Sion)
  • Ryan Giggs (Manchester United)
  • Jari Litmanen (Reipas, HJK, MyPa, Ajax, FC Barcelona, Liverpool FC, Malmö FF, Hansa Rostock)
  • Alessandro Nesta (Lazio, AC Milan, Montreal Impact)
  • Javier Zanetti (Talleres, Banfield, Inter Milan)

 

FIFA 16 Kariyer Modu Yenilikleri

FIFA 16 Kariyer modu sezon öncesi turnuvalar

Sezon Öncesi Turnuvalar: FIFA 16 kariyer moduna yeni sezona hazırlık döneminde kulübünüzün özel yaz turnuvalarına çıkması özelliği eklendi. Sezon öncesinde, kulübünüz Asya, Avrupa, Latin Amerika veya Kuzey Amerika’da düzenlenen toplam dokuz turnuvadan üçüne davet edilecek.

Bu maçlar, sezon başlamadan önce tüm kadronuzu test edip takım taktikleri ve ilk 11 seçenekleri üzerinde çalışmanız için büyük fırsat olacak. Gerçek futbol kulüplerinde olduğu gibi! Bu turnuvalardan kazanılan ödüller, başlayacak sezonun transfer bütçesine eklenecek.

 

FIFA 16 Kariyer Futbolcu Antremanları

Futbolcu Antremanları: FIFA 16 kariyer modunda artık teknik direktörler oyuncu özelliklerini yükseltmek ve oyuncu gelişimini artırmak için futbolcularına antrenman yaptırabilecekler. Her hafta, her biri farklı özelliklere odaklanan antrenman çalışmalarına katılmasını istediğiniz beş kadro oyuncusu seçerek bunları geliştirebilirsiniz.

Bu çalışmaların amacı, genç kadro oyuncularının gelişmesine olanak tanımak ve kulübe değer katmak. Güçlü bir ilk 11 oluşturmak için yıldız oyuncularınıza odaklanın, genç oyuncuları geliştirerek transfer değerlerini artırıp kendinize bütçe oluşturun veya kulübünüzü Ajax veya Barcelona gibi dünya futbolunun yeni yıldızlarını yetiştiren bir kulübe dönüştürün.

FIFA Serisi ve Diğer Oyunları Uygun Fiyata Al

İlginizi Çekebilir

FIFA23 Ultimate Team Futbolcu Kart Ögeler Rehberi

FIFA23 Ultimate Team Futbolcu Kart Ögeler Rehberi

Ultimate Team içerisinde yıllar içerisinde temel kartlar haricinde sezon boyunca bir çok farklı renk ve …

Yorum Yazın