Öne Çıkanlar:
FIFA15 internet uygulaması

FIFA 15 Web Uygulaması

FIFA 15 oyunundaki Ultimate Team modunun oyunu açmadan internet tarayıcısı üzerinden tüm bilgisayarda kontrol edilmesini sağlayan FIFA 15 web uygulaması takımızı her daim kontrol etmenizi sağlıyor. Bu aplikasyon ile özellikle transfer pazarını her zaman kontrol ederek en son açık artırmaları takip edip kazançlarınızı artırabilirsiniz.

FIFA15 web application

FIFA 15 Web Uygulaması Nasıl Kullanılır?

FIFA 15 uygulamasını kullanmak için ORJİNAL oyun sahibi olmanız gerekmektedir. Zaten korsan FIFA 15 kopyalarında oyunun bu en eğlenceli modlarından olan FUT’u oynama şansınız yoktur!

Tarayıcıda çalışan uygulamayı kullanmaya başlamadan önce oyunu giriş yapıp “Gizli Soru”yu belirlemeniz gerekiyor. Tamamen kullanıcıların güvenliği için olan bu seçeneği aktif ettikten sonra farklı bilgisayarlarda web uygulamasına girişlerde bu sorunun cevabını yazmanız gerekiyor.

UYGULAMA SAYFASI: FIFA 15 WEB APPLICATION

Tarayıcınızdan uygulama sayfasını açıp Origin hesabınız ile giriş yaparak Ultimate Team kadronuzu kontrol edebilirsiniz.

FIFA15 web uygulaması

FIFA15 web aplikasyonuyla;

  • SQUADS menüsü üzerinden FUT kadronuzu düzenleyebilir, yeni kadrolar oluşturabilirsiniz.
  • STORE menüsü üzerinden paketler satın alabilirsiniz.
  • TRANSFERS menüsü üzerinden “futbolcu, personel, forma ve logo gibi kulüp ögeleri ile sözleşme ve geliştirme gibi diğer tüketilebilir ögeleri” satın alabilir, envanterinizde bulunanları da satabilirsiniz.
  • MY CLUB menüsü üzerinden envanterdeki yer alan tüm ögeleri kontrol edip forma, top veya logo gibi hesabınızda gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.
  • LEADERBOARD menüsü ise Origin üzerinden eklemiş olduğunuz arkadaşların FUT modundaki transfer geçmişi, maç kazançları veya kulüp değerlerini inceleyerek rakabet durumunuzu takip edebilirsiniz.
  • UNASSIGNED menüsü ise satın aldığınız veya transfer ettiğiniz ancak kullanılmamış paket ve diğer ögeleri bulabilirsiniz.

FIFA 2015 Oyunu Ucuza Satın Al Hemen Oynamaya Başla

İlginizi Çekebilir

FIFA23 Ultimate Team Futbolcu Kart Ögeler Rehberi

FIFA23 Ultimate Team Futbolcu Kart Ögeler Rehberi

Ultimate Team içerisinde yıllar içerisinde temel kartlar haricinde sezon boyunca bir çok farklı renk ve …

Yorum Yazın