Öne Çıkanlar:
Brezilya Ligi YEr Almayacak

FIFA 15 ve FIFA World Oyununda Brezilya Ligi Yer Almayacak!

EA tarafından yapılan açıklamada Eylül ayında çıkacak olan FIFA 15 oyununda ve hali hazırda FIFA World oyununda yer alan Brezilya Ligi‘nin lisans anlaşması gereği yer almayacağı belirtildi.

Bununla beraber Gamescom etkinliğinde yeni ligler ile ilgili duyurumların yapılacağı belirtilirken Türkiye Ligi ile ilgili büyük haberin paylaşacılağı umutları arttı. Yapılan resmi açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz:

Geçtiğimiz dönemde FIFA World Beta için bir çok önemli yenilik ve iyileştirme ile ilgili haberleri sizlerle paylaştır. Bunun yanında oyunda yaşanacak değişiklikleri ve planlanan yenilikleri sizleri haberdar etmek adına EA SPORTS FIFA markası altında yer alan ligler ve takımların son gelişmelerini de paylaşmak isteriz.

Brezilya yerel liginde yaşanan bazı lisans anlaşmalarından kaynaklı olarak, maalesef bundan sonra Brezilya liginde oynayan futbolcuları haklarını bulunduramayacağımızdan FIFA World oyununda yer almayacaklarını bildiririz. Üzücü olduğunu bildiğimiz bu haberin yanında, olumlu bir gelişme olarak ise Brezilya milli takımı ile Dünya’nın bir çok farklı liginde top koşturan ünlü Brezilyalı futbolcuların hakları korunacağı ve oyunda yer alacaklarını bildiririz.

Eylül’ün sonuna doğru Brezilya ligi kulüpleri Lig Takımları modundan ve Brezilya ligi futbolcuları da FUT modundan ayrıca yeni paketlerin içeriklerinden kaldırılacaktır. Bunun yanında hali hazırda kadronuza dahil ettiğiniz Brezilya ligi futbolcuları ise değişiklik olmadan hesaplarınızda kalacaktır. 

Son olarak 13 Ağustos’taki Gamescom etkinliğinde son derece olumlu lig ve lisans anlaşmaları ile yenilikleri de duyuruyor olacağız.

Teşekkürler,
EA SPORTS FIFA World

FIFA World SSS

FUT kadromda Brezilya Ligi’nde oynayan futbolcular var, ne olacak? 

Hiç birşey, sahip olduğun futbolcular silinmeyecek veya değişmeyecektir.

Eylül’den sonra bu kadromdaki Brezilya Ligi futbolcuları ile oynayabilecek miyim?

Evet, kadronda yer alan futbolcular ile istediğin zaman maç yapabilirsin.

Brezilya Ligi’nde oynamayan diğer Brezilyalı futbolcular ne olacak?

Yapılan bu değişiklik, uyruğu/milliyeti ne olursa olsun sadece Brezilya Ligi’nde oynayan futbolcuları kapsamaktadır. Diğer liglerde yer alan Brezilyalı futbolcular aynı şekilde oyunda yer alacaktır.

Gelecekte Brezilya Ligi geri gelebilir mi?

Elbette

Yeni ligler ve takımlar eklenecek mi?

Sizden gelen tüm geri dönüşleri ve istekleri dikkate alıyoruz, Gamescom haftası içerisinde detaylı bir açıklama yapılacaktır,.

İlginizi Çekebilir

FIFA 15 Kariyer Modu – Genç Yetenekler ve Gizli Cevherler

EA Sports FIFA15 oyunu Kariyer Modu’nda yer alan potansiyeli yüksel futbolcular ile genç yaşta kadrınıza …

Yorum Yazın