Öne Çıkanlar:
fifa 15 türkiye kapağı

FIFA 15 Türkiye Kapağında Kim Olacak?

FIFA 15 Türkiye Kapağı

FIFA oyunlarına Türkiye Spor Toto Süper Ligi’nin eklenmesi sonrasında en çok merak edilen konuların başında FIFA 15 oyunu kapağında hangi futbolcunun yer alacağı geliyor. Hatta Electronic Arts Türkiye Facebook sayfası üzerinden takipçilere hangi ünlü futbolcuyu görmek istedikleri sorusu soruldu.

EA-Turkiye-FIFA15-Kapak-Sorusu

FIFA 15 Türkiye Kapağı Caner Erkin Mi?

Bir çok websitesi ve forumda yer alan bu iki fotoğraf FIFA 15 kapağında Caner Erkin’in olacağı fikrini ortaya attı. Ancak EA Türkiye sayfalarından böyle bir resmi açıklama olmadığı gibi bu tasarımların sadece bir oyun sever tarafından yapıldığı ve başkaları tarafından reklam amaçlı kullanıldığı ortaya çıktı.

Buna ek olarak aşağıdaki tasarımlar daha önce yayınlanan resmi FIFA 15 kapaklarının tasarımı ile alakası bulunmuyor.Vede söz konusu tasarımdaki formalar 2014-2015 Spor Toto Süper Lig formaları olmadığı için gerçeklikle ilgisi de bulunmuyor.

Son olarak aşağıda görebileceğiniz FIFA 15 Amerika kapağı örneğinde olduğu gibi EA her ülkede resmi sponsoru Messi’nin yanına o ülkeden tanınmış ünlü bir futbolcuyu eklemektedir. Yani tek futbolcunun olduğu bir kapak tasarımı sunmaları imkansız. Ve Polonya’daki kapakta yer alan Lewandowski gibi o ülkede top koşturan bir futbolcu olması da gerekmiyor.

fifa-15-türkiye-kapak-caner-erkinfifa-15-türkiye-kapak-burak-yılmaz

fifa-15-amerika-kapağı

FIFA 2015 Türkiye Kapağında Kim Olacak?

Peki FIFA 15’in kapağında kim olacak? Bunun cevabını önümüzdeki günlerde alacağız ancak EA’nin Türkiye Ligi’ni eklemesinin ardından özellikle Fenerbahçe’nin tutumu ve Türkiye Ligi’ndeki bu ezeli rekabet sonrasında tek bir takımdan veya Fenerbahçe, Galatasaray veya Beşiktaş’ın futbolcusu ile bir tasarım yapma amatörlüğüne girişmeyeceği gayet açık.

Ayrıca Sneijder, Kuyt veya Demba Ba gibi Türk olmayan ve sadece ünlü oldukları için de bu futbolcuları tercih etmeyecektir.

FIFA 15 Türkiye Kapağı’nın tek mantıklı ve olması gereken ünlü Türk futbolcu adayı ARDA TURAN’dır!

arda-turan-fifa15-kapağı

Aşağıda Caner Erkin ve Burak Yılmaz kapak tasarımları gibi yine oyun severler tarafından oluşturulan FIFA 15 hatta FIFA 23 kapak tasarımlarını bulabilirsiniz 🙂

fifa15-türkiye-kapağı   fifa-15-türkiye-kapak-recep-ivedik

fifa-15-türkiye-kapak-recep-tayyip-erdogan fifa-15-türkiye-kapak-yildirim-demiroren

İlginizi Çekebilir

FIFA 15 Kariyer Modu – Genç Yetenekler ve Gizli Cevherler

EA Sports FIFA15 oyunu Kariyer Modu’nda yer alan potansiyeli yüksel futbolcular ile genç yaşta kadrınıza …

Yorum Yazın