Öne Çıkanlar:
fut companion uygulaması

FIFA 15 Companion Mobil Uygulaması

EA SPORTS™ FIFA 15 Companion (Yardımcı) mobil uygulaması FIFA 15 oyunundaki Ultimate Team modu için hazırlanmış özel bir yardımcı program tüm oyun severler için kullanıma sunuldu. FUT modu bir taraftan online ve offline maçlar ile oynanmasının yanı sıra Transfer Pazarı ile tamamen stratejik bir oynanışa sahip olduğu için bu uygulama oyuna çok daha dahil olmanız için son derece yardımcı olacaktır.

fifa15-companion-uygulaması

FUT Companion Uygulaması Nedir?

FIFA Ultimate Team kadronuzu, FIFA 15 oyununu açmadan mobil cihazınız üzerinden istediğiniz zaman yönetmenizi sağlayan bu uygulama kadronuzu ve transfer pazarını takip edebilirsiniz.

Uygulama sayesinde Transfer Pazarı’nda futbolcu, menajerler ve forma, kulüp logosu gibi kulüp ögeleri arayıp teklif verebilir, kulübünüzdeki bu ögeleri de transfer pazarı’nda satarak jeton kazanabilirsiniz.

Birçok ülkede farklı oyuncular tarafından oluşturulan Transfer Pazarı 7/24 açık bir pazar yeri olduğu için kulübünüz için gerekli olan ögeleri istediğiniz zaman mobil cihazınızdan aratıp hemen satın alabilir veya açık artırmalara katılabilirsiniz.

Bunun haricinde FUT Companion uygulaması ile kadronuzu inceleyip gerekli değişiklikleri yapabilir bir sonraki maç için hazır hale getirebilirsiniz.

Uygulama ayrıca FIFA 15 oyunundaki arkadaşlarınızın paylaşımlarını da size anlık olarak gösterdiği için, oyunu oynayan diğer kişilerin paylaşımları hakkında size bilgi sağlayarak FIFA 15’in sosyal yönünü daha güçlü kullanmanızı size sağlıyor.

fifa15-fut-companion uygulaması

FUT Companion Uygulaması Nasıl Kullanılır?

FIFA 15 Ultimate Team Companion uygulamasını aşağıdaki linkler üzerinden mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

  • FUT Companion App Store
  • FUT Companion Google Play
  • FUT Companion Windows Phone

Uygulamayı başlatmak için öncelikle FIFA 15 oyununu açıp FIFA Ultimate Team modunda gizli soruyu belirlemeniz gerekiyor. Sizin güvenliğiniz için gerekli olan bu soruyu tanımladıktan sonra uygulama açıldığında bu soru size sorularak giriş yapabilirsiniz.

FIFA 15 FUT Companion Uygulamasına Her Gün Giriş Yaparak Jeton ve Paketler Gibi Özel Hediyeler de Kazanabilirsiniz, HEMEN İNDİRİN!

 

İlginizi Çekebilir

FIFA23 Ultimate Team Futbolcu Kart Ögeler Rehberi

FIFA23 Ultimate Team Futbolcu Kart Ögeler Rehberi

Ultimate Team içerisinde yıllar içerisinde temel kartlar haricinde sezon boyunca bir çok farklı renk ve …

7 Yorumlar

  1. oyunu beğendiğim için

  2. canavar gibi oyun ama sıkıcııı

  3. oyunu tüm aile seviyorrrrr

  4. Lutfen nu oyunu bana yapin bu oyunu oynamak istiyorum bu oyun benim hayalim lutfen bana su oyunu oynattirin lutfen yalvaririm size

Yorum Yazın