Toyzz Shop TR
Öne Çıkanlar:
Echo-of-souls-türkçe-oyna

Echo of Soul Ücretsiz Oyna

Echo of Soul, MMORPGlerin karmaşık ve zor olduğunu fikrini kabul etmez.

UÇSUZ BUCAKSIZ EVREN, SAYISIZ ZİNDAN, BİRÇOK FARKLI KARAKTER VE SINIF!

 

Tüm seviyeler için oyuncuların aksiyona dalması oldukça kolaydır. Oyunun güzellikleri arasında, yaklaşık 20 dakika içinde tamamlanabilen Solo Zindanlar, isteğe bağlı göreve kolay yönlendirme yapan oklar ve tek tıkla donanım geliştirmelerini yapma gibi özellikler vardır. Tabi dahasını isteyenler için de bir sürü içerik oyunda sizleri beklemektedir. PvP ve PvE içeriklerini her seviye için sunan bir MMORPG olmasının yanı sıra mevcut çeşitlilik ile oyuncuya her safhada dolu dolu içerikler sunar.

 

2010 yılında kurulan Nfinity Games, servise MMOFPS türündeki Point Blank oyunu ile Türkiye’nin en prestijli oyun yayımcısı şirketlerinden biri haline gelmiştir. 2014 yılına gelindiğinde MOBA türündeki Heroes of Newerth (HoN) ve MMOAction türündeki Freestyle Futbol oyunlarını Türk oyuncuların servisine sunan şirket; 2015 yılında Azerbeycan ve Ortadoğu – Kuzey Afrika bölgelerini de servis ağına katıp kısa sürede kullanıcı sayısını katlamıştır.

Nfinity Games, Türkiye’de kurulan ve Türkiye’de resmi olarak hizmet veren ilk oyun yayımcısıdır. Alanında uzman , genç ve dinamik çalışanlarıyla pazar yapısını ve ihtiyaçlarını analiz edip oyunculara en iyi oyun deneyimini yaşatmayı hedefleyen şirket, gerçekleştirdiği ulusal ve uluslar arası organizasyonlar & nakit ödüllü turnuvalar ile de espor alanında ipi göğüslemektedir.

Yeni zindanları, Şövalye karakteri ve yenilenmiş oyun sistemiyle yepyeni bir Echo Of Soul deneyimine hazır ol!

Tüm seviyeler için oyuncuların aksiyona dalması oldukça kolaydır. Oyunun güzellikleri arasında, yaklaşık 20 dakika içinde tamamlanabilen Solo Zindanlar, isteğe bağlı göreve kolay yönlendirme yapan oklar ve tek tıkla donanım geliştirmelerini yapma gibi özellikler vardır. Tabi dahasını isteyenler için de bir sürü içerik oyunda sizleri beklemektedir.

PvP ve PvE içeriklerini her seviye için sunan bir MMORPG olmasının yanı sıra mevcut çeşitlilik ile oyuncuya her safhada dolu dolu içerikler sunar.

EOS dünyasında direk olarak şifacı sınıflar yoktur. Tank, dövüştü, büyücü ve destek karakterleri ile oynayabilirsiz. Bu sistem daha çekişmeli ve daha stratejik bir oyun içeriği barındırır.

Oyun içerisinde sunucu başına 4 karakter ve hesap başına 5 tane karakter oluşturabilirsiniz, örneğin EOS yeni sunucu açarsa ve ilk sunucunuzda 4 karakteriniz varsa, yeni sunucuda yalnızca bir yeni karakter yaratabilirsiniz ve başka bir karakter daha oluşturmak isterseniz eski sunucunuzdan karakter silmeniz gerekir.

 

EOS PHOENIX REHBERİ

MÜCEVHER VE RÜNLER

Mücevherler farklı istatistiklere sahip ekipmanları yenilemek için kullanılır. Her Mücevher, farklı ekipmanlara farklı istatistikler verir ve ekipmanların her bir parçası kendi istatistikleriyle kendi mücevherine sahiptir. Örneğin, silahlar için atak artırıcı Yakut kullanılırken eldivenler için altın düşme oranını artıran Safir kullanılır. 7 çeşit Mücevher vardır.

 

eos-oyunu

 

Mücevherler farklı seviyelerde olabilir ve bunlar birleştirilerek maksimum 24. seviyeye kadar geliştirilebilirler. Üst seviyelere gittikçe mücevherler ekipmanlarınıza farklı görünümler de kazandırır. EOS’un harika özelliklerinden biri de bu geliştirme esnasında mücevherlerinizin yanıp çöpe gitmemesi. Sadece 1 veya 2 seviye geriye gitme olasılıkları var ama bunun da bir çaresi var. Dükkandan alabileceğiniz Mücevher Koruyucu ve Geliştirme Destek materyalleri ile bu olasılıkları yok edebilirsiniz.

 

Rünleri de Mücevherler gibi benzer bir şekilde kullanabilirsiniz. Rünleri silahlarınız için kullanarak elemental hasar gücünüzü artırabilir ya da aksesuarlarınıza takarak elemental dayanıklılık sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

FIFA20 satın al

Uygun Fiyata FIFA 20 Satın Al

EA SPORTS FIFA 2020 futbol oyunu 24 Eylül 2019’da PC, PS4, XBOX ve Nintendo Switch …

Yorum Yazın