Öne Çıkanlar:
FIFA WORLD ORIGIN'DE EKLENİLEN ARKADAŞIN OYUNDA GÖZÜKMEMESİ SORUNU

[ÇÖZÜM] FIFA World Oyunda Arkadaşı Görememek

Öncelikle farklı dillerde açılmış hesaplar oyunda birbirlerini şimdilik göremiyor. Yeni bir hesap açmak haricinde bir çözüm bulunmuyor. Ayrıca oyunu daha sonra farklı dilde yüklemek de çözüm değildir.

FIFA WORLD ORIGIN’DE EKLENİLEN ARKADAŞIN OYUNDA GÖZÜKMEMESİ SORUNU

Yani ilk olarak İngilizce olarak kurulmuş FIFA World oyuncusu maalesef Türkçe olarak kurmuş diğer oyuncuları arkadaş olarak eklese bile oyunda göremiyorlar! 

 

Arkadaşlık maçları ile ilgili farklı bir sorun yaşıyorsanız aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.

 

  • Öncelikle Origin programını açıp “Offline Mod” olup olmadığını kontrol et.
  • Daha sonra Origin programında sol üstteki “Friends” menüsünden “Set Status” sekmesinin “Online” olarak seçildiğini kontrol et.
  • Yine sol üstte “Origin” yazısına tıklayp açılan menüde “Account and Privacy” yazısı tıkla, açılan penceredeki ülke seçeneğinin “Reginal Settings” bulunduğun ülke ile aynı olduğunu kontrol et..
  • Yine sol üstteki “Friends” menüsünden “Show Friends List” sekmesine tıklayınca açılan penceredeki listede arkadaş isteklerini onayladığını kontrol et.
  • Origin programında sol üst menüdeki “Origin” sekmesi altındaki “Application Settings” yazısına tıklayıp açılan pencerede “Origin in Game” sekmesini seçip “Enable Origin in Game” kutucuğunun seçili olduğundan emin ol
  • Son olarak yine “Origin” sekmesi altındaki “Account and Privacy” sekmesiyle açılan penceredeki “Privacy Settings” yazısını tıklayıp “Who Can See My Profile” altındaki seçeneğin “Everyone” olduğundan emin ol.

Tüm bu işlemleri kontrol edip tekrar denediğinden hala aynı sıkıntı devam ediyor ise; arkadaşının profile gidip “Unfriend” dedikten sonra tekrar arkadaş olarak ekleyebilir veya Origin programını kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilirsin.

İlginizi Çekebilir

fifa 17 kadın futbolcular

EA Sports’dan Nasıl Teknik Destek Alınır?

Game Advisors / Oyun Danışmanları & Moderatörler Satın aldığınız oyun veya genel olarak EA hesabınızla …

Yorum Yazın