Öne Çıkanlar:
ea server hatası

[ÇÖZÜM] FIFA WORLD EA SUNUCU HATASI

Son günlerde sıkllıkla yaşanan EA Server Bağlantı Hatası Origin programı kaynaklı olabileceğinden geçici çözüm olarak aşağıdaki yolu deneyebilirsiniz;

Oyunu açılmasını bekleyip ana ekranın (Santra) dolmasıyla beraber oyunu kapatmadan Origin’i açıp (ALT+TAB yaparak) Origin’deki üst menüden “Go Offline” diyerek oyuna geri dönüp devam edebilirsiniz.

 

FIFA WORLD EA SERVER BAĞLANTI HATASI

İlk olarak EA sunucularında genel bir sorun olabilir, teknik destek hesaplarını @EAHelp ziyaret edin.

En baştan sorunsuz bir internet bağlantınız olduğunu, wifi yerine kablodan bağlanmayı, internet bağlantınızı yeniden başlatmayı, antivirüs ve diğer programların sorun çıkartmaması için durdurmayı deneyebilirsiniz.

Sonrasında EA’nın belirtmiş olduğu PORT bağlantılarına servis sağlayıcınız ve internet ayarlarınızın izin verdiğini kontrol edebilirsiniz.

Bunlar haricinde sorun bir çok farklı konuyla alakalı olabileceği için bu adresteki tüm adımları denemenizi tavsiye ediyoruz.

İlginizi Çekebilir

fifa 17 kadın futbolcular

EA Sports’dan Nasıl Teknik Destek Alınır?

Game Advisors / Oyun Danışmanları & Moderatörler Satın aldığınız oyun veya genel olarak EA hesabınızla …

2 Yorumlar

  1. fifa sunucuya bağlanıyor diyor açılmıyor sorunu çözün lütfen

  2. Yaklaşık 15 gündür FIFA15 UT oynuyorum fakat; son 5-6 gündür birçok kullanıcı gibi ben de sunucuya bağlanamama hatasıyla karşı karşıyayım. Bu soruna bir çözüm bulursanız yüzlerce kullanıcı da benim gibi müteşekkir olacaktır. Saygılar…

Yorum Yazın