Öne Çıkanlar:
red alert 2 origin ücretsiz indir

Command & Conquer Red Alert 2 ORIGIN’den Ücretsiz İndir

Electronic Arts’ın oyun platformu Origin’de belli dönemlerde ücretsiz olarak sunulan oyunlara bir yenisi daha eklendi: Command & Conquer: Red Alert 2 Gerçek zamanlı strateji bilgisayar oyunu olan C&C Red Alert2 Westwood Studios tarafından Command & Conquer: Red Alert serisi devamı olarak 16 Eylül 2000’de piyasaya sürüldü. Oyun 1970’lerin başlarında geçmektedir.

red alerts 2 kirovs saldırısı

Command & Conquer Red Alert 2 ve Yuri’s Revenge İndir

Command & Conquer: Red Alert 2 Yuri’s Revenge adlı bir genişletme sürümü de çıkarılmıştır. Red Alert hikâyesinin devamı olan oyunda multiplayer özellikleri de artırılmış olarak oyunseverlere sunulmuştur. Origin üzerinden bu genişleme paketini de ücretsiz indirebilirsin.

Origin Ücretsiz Oyun İndir

Origin on the house sekmesini Origin sitesinden veya bilgisayarınıza kurulu Origin programından açarak indirebilir veya bu linki kullanabilirsiniz: Origin oyun indir 

Origin’den Oyun Nasıl İndirilir?

Origin’den oyun indirmek için Origin hesabına sahip olmalı ve Origin programını bilgisayarınıza yüklemelisiniz. Eğer daha kayıt olmadıysanız Origin Rehberi yazımızı inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

FIFA20 satın al

Uygun Fiyata FIFA 20 Satın Al

EA SPORTS FIFA 2020 futbol oyunu 24 Eylül 2019’da PC, PS4, XBOX ve Nintendo Switch …

3 Yorumlar

 1. Oyunu indirdim fakat install yaparken hata veriyor sebebini bilen varmı ?

 2. ***KONUMUZ GÜNCELDİR (2020-2021) **
  RED ALERT 2 & YURİ %100 YERLİ OYUNCULAR İLE OYUN OYNUYORUZ !

  Ön Not: Oyunu Windows10 ve Windows 8 de sorunsuz oynuyoruz.Alt+Tab, Siyah Ekran ,çözünürlük ve diğer Tüm sıkıntıları çözdük..Resimli Anlatım kanalda mevcuttur.
  Not: Girişte bir kullanıcı adı belirleyin ve discord uygulamasını Pc’ nize kurun.

  Giriş Buradan: https://discordapp.com/invite/PfDtdCy

 3. Red Alert 2 Ve yuris revenge oyunlarini online olarak sadece türkler ile oynamak isterseniz win10 win8 ve win7 de hatasiz çalişmasi için https://redalert02.com sitesinden indirebilirsiniz. oyunun tüm sorunlari çözülmüş.

Yorum Yazın