Öne Çıkanlar:

Beleş Oyunlar: ArcGames Türkçe

arcgames

Perfect World, ücretsiz (free-to-play) oyunlarını Türkiye’deki oyuncu topluluğuna en sağlıklı şekilde ulaştırabilmek için önemli bir adım attı. Perfect World Europe, ücretsiz online oyunlara kolay erişim için tasarladığı Arc platformunun tamamen Türkçe yayına geçtiğini duyurdu.

Perfect World’ün popüler ve çok sevilen oyunları Neverwinter ve Forsaken World’ün yanısıra, heyecanla beklenen pek çok başka oyunu da biz oyuncularla buluşturacak. ArcGames.com sayesinde şirketin mevcut oyun kataloğu dışındaki bir çok oyun, yakın gelecekte Türk oyuncuların beğenisine sunulacak.

Platformun önemli özelliklerinden biri de iletişim kanalı olarak kullanılması. Oyunlarla ilgili önemli güncellemeler, haberler ve kampanyalar doğrudan oyuncuların Arc posta kutusuna düşüyor. Ek olarak, oyunculara oyun oynarken bile internette dolaşma, forumlara yazma, oyunlarla ilgili son haberleri okuma ve arkadaşlarıyla sohbet etme imkanı sağlanıyor. Arc’da bulabileceğiniz tamamen Türkçe ve ücretsiz oyunların listesi şu şekilde;

Neverwinter (MMORPG)

Forsaken World (MMORPG)

Blacklight: Retribution (FPS)

Swordsman(MMORPG)

Star Trek Online(MMO)

Ücretsiz 5 oyun için Arc uygulamasını buradan İNDİR!

İlginizi Çekebilir

FIFA20 satın al

Uygun Fiyata FIFA 20 Satın Al

EA SPORTS FIFA 2020 futbol oyunu 24 Eylül 2019’da PC, PS4, XBOX ve Nintendo Switch …

Bir Yorum

  1. Neverwinter açık ara favorim. Hangisine başlasam diyen arkadaşlar için, özellikle tavsiye ederim.

Yorum Yazın