En Son Yazılar
ROBLOX INT
Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Beleş Oyunlar: ArcGames Türkçe

Beleş Oyunlar: ArcGames Türkçe

arcgames

Perfect World, ücretsiz (free-to-play) oyunlarını Türkiye’deki oyuncu topluluğuna en sağlıklı şekilde ulaştırabilmek için önemli bir adım attı. Perfect World Europe, ücretsiz online oyunlara kolay erişim için tasarladığı Arc platformunun tamamen Türkçe yayına geçtiğini duyurdu.

Perfect World’ün popüler ve çok sevilen oyunları Neverwinter ve Forsaken World’ün yanısıra, heyecanla beklenen pek çok başka oyunu da biz oyuncularla buluşturacak. ArcGames.com sayesinde şirketin mevcut oyun kataloğu dışındaki bir çok oyun, yakın gelecekte Türk oyuncuların beğenisine sunulacak.

Platformun önemli özelliklerinden biri de iletişim kanalı olarak kullanılması. Oyunlarla ilgili önemli güncellemeler, haberler ve kampanyalar doğrudan oyuncuların Arc posta kutusuna düşüyor. Ek olarak, oyunculara oyun oynarken bile internette dolaşma, forumlara yazma, oyunlarla ilgili son haberleri okuma ve arkadaşlarıyla sohbet etme imkanı sağlanıyor. Arc’da bulabileceğiniz tamamen Türkçe ve ücretsiz oyunların listesi şu şekilde;

Neverwinter (MMORPG)

Forsaken World (MMORPG)

Blacklight: Retribution (FPS)

Swordsman(MMORPG)

Star Trek Online(MMO)

Ücretsiz 5 oyun için Arc uygulamasını buradan İNDİR!

İlginizi Çekebilir

FIFA18 bilmeniz gerekenler

FIFA 18 Yenilikler, Özellikler ve Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Dünyanın Oyunu FIFA 2018 Oyun ve Demo Çıkış Tarihi Bu seneki oyunun demo tarihi ve …

Bir Yorum

  1. Neverwinter açık ara favorim. Hangisine başlasam diyen arkadaşlar için, özellikle tavsiye ederim.

Yorum Yazın