SaferVPN - Access Content
En Son Yazılar
HotspotShield.com INT
Ana Sayfa » Bedava Online Oyunlar

Bedava Online Oyunlar

 

 

 g2a indirimli oyun al

G2A Ucuz Oyun Satın Al

G2A sitesi Polonyalı bir girişimcinin kurmuş olduğu oyun kodları, oyuniçi paralar ve hediyelerin diğer kullanıcılar tarafından satıldığı bir pazar yeridir. Bir çok oyunu normal fiyatının çok altında yine orjinal olarak satın alabilirsiniz. Sitede Origin, Steam, Xbox, PSN, Apple, Gameforge, Battlenet, Uplay ve Dasura platformlarına ait oyunları bulabilirsiniz. G2A güvenli midir sorusuna internette araştırma yaparak cevap bulabilir, bu linkteki eksisozluk sitesindeki yorumları inceleyebilirisiniz. Ayrıca oyun satın alırken seçeceğiniz G2A Shield koruması ile alışverişinizde her hangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilir, ödemenizi geri alabilirsiniz.

Metin 2 TR

Metin2

Metin2’nin konusu üç büyük imparatorluğun savaşını anlatan bir uzakdoğu hikâyesidir. İlk olarak sadece hayvan ve bitki hayatı vardı ve bir Metin taşı gelip vahşi hayatı kırıp üç imparatorluğun sınırlarını çizdi. Oyunda amaç ise savaşarak kendini geliştirmektir. Her oyuncu karakterini oluştururken kendine bir sınıf seçer bunlar; Savaşçı, ninja, sura, şaman ve lycandır.


Rail Nation Int

RailNation Tren Simulasyonu

Kendi demiryolu imparatorluğunuzu inşa edin!
Rail Nation ile demiryolunun heyecan verici dünyasına girin! Dünya çapında oynanan popüler strateji oyununda, saygınlık ve ebedi liderlik panosunda yer almak için 3 milyondan fazla oyuncuyla oynayacaksınız! Ticari birliklere katılarak daha güçlü olabilir ve daha büyük başarılar için diğer oyuncularla ekip oluşturabilirsiniz! Ticari birliklerdeki yarışmalar, çalışanlar ve ikramiyeler, diğer oyunculara karşı zafer kazanma şansınızı arttıracak! Daha önce hiçbir demiryolu oyununda deneyimlemediğiniz efsanevi ekonomi simülasyonu.


Travian INT

Travian

Travian Online Oyunu Web Tabanlı bir çeşit strateji ve savaş oyunudur. 2003 yılından bu yana hizmet veren oyunda birçok güncelleme yapılmış ve bu güncellemeler ile oyunda çok köklü olmasada bir dizi değişiklikler yapılmıştır. Oyunda 4 ırk bulunmaktadır; fakat bu ırklardan 3 tanesi seçilebilir. Oyuncu, Travian serverına kayıt olmadan önce bu 3 ırktan birini seçmek zorundadır. 4. ırk; yani Natarlar, Travian`ın kendi yönettiği ırklardır ve kullanıcıları yoktur. Diğer ırklar sırasıyla Romalılar, Cermenler ve Galyalılardır. Romalılar hem şehirde hem de hammadde alanlarında aynı anda inşaat yapabildiği için başlarda çok rahat gelişir.


Wildterra INT

Wild Terra Online

Wild Terra Online tamamen oyuncu odaklı bir ortaçağ dünyasında geçmekte olan çok oyunculu bir yaşam simülatörüdür. Buradaki her oyuncu kendi karakterine hitap eden mesleği bulabilir. Karakterler, dünyayı gezebilir, avlanabilir, evler inşa edip dekore edebilir, savaşabilir veya kale kuşatabilir.

Kinguin Ucuz Oyunlar


ROBLOX INT

Roblox Ücretsiz Oyna

Sosyal macera oyunu Roblox, milyonlarca oyuncuyu buluşturuyor! Maceraya en iyi ve yepyeni MMORPG web oyununda katılarak şeytanî orduya karşı kahramanlarınız ve meleklerinizle omuz omuza savaşın. Roblox iyileştirilmiş 3B motorunu, göz alıcı animasyonlarını, efektlerini ve ustaca anlatılan hikâyesini birleştirerek sarsıcı bir oyun yaratıyor.

FIFA 18 ve FIFA 17 Jetonları İndirimde

MMOGA sitesi başta EA SPORTS FIFA oyunları CDKey’leri, FIFA Points ve FIFA Coin olmak üzere tüm oyunları indirimli fiyatlarla bulabileceğiniz güvenilir bir pazar yeridir, bugün ziyaret edip istediğiniz oyunu alın