Öne Çıkanlar:

Bedava Online Oyunlar

 Ücretsiz Online Oyun Oyna

 g2a indirimli oyun al

G2A Ucuz Oyun Satın Al

G2A sitesi Polonyalı bir girişimcinin kurmuş olduğu oyun kodları, oyuniçi paralar ve hediyelerin diğer kullanıcılar tarafından satıldığı bir pazar yeridir. Bir çok oyunu normal fiyatının çok altında yine orjinal olarak satın alabilirsiniz. Sitede Origin, Steam, Xbox, PSN, Apple, Gameforge, Battlenet, Uplay ve Dasura platformlarına ait oyunları bulabilirsiniz. G2A güvenli midir sorusuna internette araştırma yaparak cevap bulabilir, bu linkteki eksisozluk sitesindeki yorumları inceleyebilirisiniz. Ayrıca oyun satın alırken seçeceğiniz G2A Shield koruması ile alışverişinizde her hangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilir, ödemenizi geri alabilirsiniz.

metin-2-logo

Metin2 Oyna

Metin2’nin konusu üç büyük imparatorluğun savaşını anlatan bir uzakdoğu hikâyesidir. İlk olarak sadece hayvan ve bitki hayatı vardı ve bir Metin taşı gelip vahşi hayatı kırıp üç imparatorluğun sınırlarını çizdi. Oyunda amaç ise savaşarak kendini geliştirmektir. Her oyuncu karakterini oluştururken kendine bir sınıf seçer bunlar; Savaşçı, ninja, sura, şaman ve lycandır.

RailNation Tren Simulasyonu Oyna

Kendi demiryolu imparatorluğunuzu inşa edin!

Rail Nation ile demiryolunun heyecan verici dünyasına girin! Dünya çapında oynanan popüler strateji oyununda, saygınlık ve ebedi liderlik panosunda yer almak için 3 milyondan fazla oyuncuyla oynayacaksınız! Ticari birliklere katılarak daha güçlü olabilir ve daha büyük başarılar için diğer oyuncularla ekip oluşturabilirsiniz! Ticari birliklerdeki yarışmalar, çalışanlar ve ikramiyeler, diğer oyunculara karşı zafer kazanma şansınızı arttıracak! Daha önce hiçbir demiryolu oyununda deneyimlemediğiniz efsanevi ekonomi simülasyonu.

Travian Oyna

Travian Online Oyunu Web Tabanlı bir çeşit strateji ve savaş oyunudur. 2003 yılından bu yana hizmet veren oyunda birçok güncelleme yapılmış ve bu güncellemeler ile oyunda çok köklü olmasada bir dizi değişiklikler yapılmıştır. Oyunda 4 ırk bulunmaktadır; fakat bu ırklardan 3 tanesi seçilebilir. Oyuncu, Travian serverına kayıt olmadan önce bu 3 ırktan birini seçmek zorundadır. 4. ırk; yani Natarlar, Travian`ın kendi yönettiği ırklardır ve kullanıcıları yoktur. Diğer ırklar sırasıyla Romalılar, Cermenler ve Galyalılardır. Romalılar hem şehirde hem de hammadde alanlarında aynı anda inşaat yapabildiği için başlarda çok rahat gelişir.
wildterra-oyna

Wild Terra Online Oyna

Wild Terra Online tamamen oyuncu odaklı bir ortaçağ dünyasında geçmekte olan çok oyunculu bir yaşam simülatörüdür. Buradaki her oyuncu kendi karakterine hitap eden mesleği bulabilir. Karakterler, dünyayı gezebilir, avlanabilir, evler inşa edip dekore edebilir, savaşabilir veya kale kuşatabilir.

kinguin-indirimli-oyun-satin-al

Kinguin Ucuz Oyunlar Oyna

Kinguin sitesi benzerleri gibi Steam, Uplay, origin ve diğer platformlar için oyunların dijital anahtarlarının satıldığı bir pazar alanıdır. Polonya merkezli Kinguin üzerinden Türk Lirası ile alışveriş yapabilir, oyun kodları, oyuniçi paralar ve üyelikler ile beraber Windows ve Microsoft office gibi programları da bulabilirsiniz.

Heavy-Metal-Machines-oyna

Heavy Metal Machines Ücretsiz Oyna

Son derece rekabetçi bir ortamda, aksiyonu, araba kovalamacalarını ve savaşları bir araya getiren, ONLINE ve ÜCRETSİZ MULTIPLAYER oyun Heavy Metal Machines’in kıyamet sonrası dünyasına girin. Metal Şehirimiz ve bir MOBA’dan çok daha fazla olan karakterlerimizle tanışın.

 SoulWorker Türkiye – Ücretsiz MMORPG Oyunu

Kore merkezli oyun şirketi Lion Games tarafından Vision Engine oyun motoru kullanılarak geliştirilen ve Avrupa ile Kuzey Amerika yayın hakları Gameforge tarafından satın alınan Soul Worker, anime görsellere sahip aksiyon MMORPG oyunudur.Esrarengiz bir tornado ile gelen büyük bir yıkımın yaşandığı geleceği konu alan oyunda anime teması hakim.

Game of Thrones Oyna

Dünyaca ünlü fenomen dizi Game of Thrones’un resmi oyununu ücretsiz oyna, tarafını seç ordunu yükselt 7 Krallığa hükmet!

AION Online Ücretsiz Oyna

Uçsuz bucaksız boyutları ve acımasız PvP’leri keşfet! AION Free-to-Play’de bir kahraman ol: İster havada ister karada, ister oyunculara karşı ister güçlü canavarlara karşı sürükleyici çatışmalara atıl. Kanatlarını aç Deva ve halkının kaderi için savaş!

Star Conflict Ücretsiz Oyna

Star Conflict, oyuncuları geniş çaplı bir gezegenler-arası çarpışmaya katılan elit pilotların rolüne sokan, aksiyon dolu bir devasa çok oyunculu uzay simülasyonu oyunudur.

League of Angels III Ücretsiz Oyna

Maceraya en iyi ve yepyeni MMORPG web oyununda katılarak şeytanî orduya karşı kahramanlarınız ve meleklerinizle omuz omuza savaşın

Guardians of Ember Oyna

Guardians of Ember, geliştirici Runewaker’in ücretsiz olarak oynanabilen, Hack and Slash ve MMORPG karışımı bir oyunu. Karanlık güçlerin tehdidi altında olan fantezi dünyası Olyndale’de maceracılar sürükleyid zindanlarda ve amansız çarpışmalarda kahramanlıklarını ve savaşçılık becerilerini kanıtlıyor.

g2a indirimli oyun al

Crossout Oyna


Oyuncuların kendileri tarafından mevcut parçalardan oluşturulan benzersiz araçlar – manevra kabiliyetine sahip arabalardan ağır paletli arazi araçlarına ve yerçekimi önleyici tabanlı savaş platformlarına kadar.
Eksiksiz yaratıcı özgürlük ve binlerce olası kombinasyon. 
Binlerce parça, zırh çeşitleri, silahlar ve yardımcı sistemler kullanarak herhangi bir şekle sahip bir araba monte edebilirsiniz Savaşta taktik ve strateji özgürlüğü. 
Önemli olan kazanmak ve hayatta kalmak!
Şimdi Ücretsiz Katılın

Second Life

Second Life oyunu oyna – online olarak yeni arkadaşlar ile tanış