En Son Yazılar
Eliveone TR
Ana Sayfa » FIFA 15 » FIFA 15 Türkçe Yaması
FIFA 15 Türkçe yama

FIFA 15 Türkçe Yaması

EA SPORTS tarafından yayınlanan FIFA 15 mobil oyunu ve FIFA World oyunlarının Türkçe olmasına rağmen FIFA 15 oyununda henüz resmi olarak Türkçe destek bulunmuyor. Diğer ülkelerde olduğu gibi topluluk grupları tarafından gönüllü olarak yapılan çalışmalara benzer şekilde Turkcespiker forumunda yayınlanan FIFA 15 Türkçe yaması da kısmen de olsa oyunun yerelleştirmesi sağlıyor.

FIFA 15 Türkçe

FIFA 15 Türkçe yaması her ne ufk tefek hatalar içerse ve oyunun tamamının çevirisi olmasa da FIFA 15 oyununu kısmen Türkçe oynamak isteyen oyunseverler için son derece faydalı olacaktır. Bunun yanında bu tür yamaları yüklemeniz oyunda hatalara sebep olabileceği gibi oyuna gelen her güncelleme ve Origin üzerinde yapılacak “Repair ve Update” eylemleri oyun dosyalarını orjinal haline getirebileceğinden yamayı tekrardan kurmalı veya önerilen çözüm önerilerini uygulamalısınız.

FIFA 2015 Türkçe

FIFA 15 Türkçe Yama

Aşağıdaki linklerin her hangi birinden indireceğiniz kurulum (setup) dosyaları otomatik çalışacaktır. İndirdiğiniz rar dosyasını açtıktan sonra dosya içerisindeki TSC FIFA 15 TR KURULUM dosyasını çift tıklayın ve yönergeleri takip edin.

FIFA 15 Türkçe Yama İndir (Alternatif 1)

FIFA  15 Türkçe Yaması İndir (Alternatif 2)

DİKKAT: Türkçe yama dosyaları virüs barındırabilir, oyunun çalışmamasına veya hata vermesine neden olabilir!

İlginizi Çekebilir

Haftanın Gollerinde Yer Almak İster Misiniz?

Haftanın Gollerinde Yer Almak İster Misiniz?

EA Sports FIFA Haftanın En İyi Golleri Arasında Sen de Katılmak İster Misin? Her hafta Dünya’nın …

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.