En Son Yazılar
Dragon Awaken INT
Ana Sayfa » FIFA 15 » FIFA 15 En İyi Genç Futbolcular
FIFA 15 en değerli genç futbolcular

FIFA 15 En İyi Genç Futbolcular

EA SPORTS FIFA 15 oyununda yer alan 25 yaş ve altındaki +75 potansiyele sahip en iyi değerlerdeki ilk 20 futbolcunun detaylarının bulunduğu listeyi aşağıdan bulabilirsiniz. Özellikle Kariyer Modu’nda kulübünüzün transfer bütçesine bağlı olarak kadronuza katmanız gereken bu futbolcular bulundukları mevkilere göre yıllar geçtikçe çok daha değerleneceklerdir.

 

FIFA 15 En İyi Değerlere Sahip Genç Futbolcular

SıraAdSoyadMavkiKulüpUyrukYaşDeğerPotansiyelGelişme
1JamesRodríguezCAMReal MadridKolombiya2286926
2GarethBaleRMReal MadridGaller2487914
3Neymarda Silva Santos Jr.LWFC BarcelonaBrazilya2286915
4MarioGötzeCAMBayern MünchenAlmanya2285916
5EdenHazardLMChelseaBelçika2388902
6ThibautCourtoisGKChelseaBelçika2286904
7RobertLewandowskiSTBayern MünchenPolonya2587892
8SergioBusquets BurgosCDMFC Barcelonaİspanya2585894
9PaulPogbaCMJuventusFransa2183896
10MatsHummelsCBBorussia DortmundAlmanya2586882
11ToniKroosCMReal MadridAlmanya2485883
12SofianeFeghouliRMValencia CFCezayir2481887
13AlexisSánchezRWArsenalŞili2584884
14MarcoReusLMBorussia DortmundAlmanya2586882
15ThomasMüllerRMBayern MünchenAlmanya2486882
16ChristianEriksenLMTottenham HotspurDanimarka2283885
17Marc-Andréter StegenGKFC BarcelonaAlmanya2282886
18AntoineGriezmannLWAtlético de MadridFransa2382886
19Francisco RománAlarcón SuárezCAMReal Madridİspanya2283885
20Juan ManuelIturbeRWRomaArjantin21778811

İlginizi Çekebilir

FIFA18 bilmeniz gerekenler

FIFA 18 Yenilikler, Özellikler ve Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Dünyanın Oyunu FIFA 2018 Oyun ve Demo Çıkış Tarihi Bu seneki oyunun demo tarihi ve …

Yorum Yazın